2006 Gruodžio 12
ASHTREY

Ashtrey susikūrė 2003 m. susibūrus grupei draugų, siekiančių perteikti savo pasaulio supratimą per roko muziką. Tik susibūrusi grupė atliko modernaus roko ir metalo stiliaus kūrinius. Todėl nenuostabu, kad Ashtrey, kurie neretai vadinami dvigubais "neformalais", tekdavo pasirodyti įvairiausiuose muzikiniuose renginiuose, pradedant studentiškais jaunimo muzikos vakarais ir baigiant alternatyviais metalo koncertais.

Per pirmuosius gyvavimo metus Ashtrey pasirodė daugiau nei 50-yje koncertų visoje Lietuvoje. Grupė dalyvavo bemaž visuose šalies debiutuojančių grupių festivaliuose ("Roko naktys", "Naujas kraujas”, "Sielos" "Durys”, "Brodvėjus star” ir kt.).

2005 m. vasarą pasirodė debiutinis Ashtrey albumas "Let’s Break The Walls” ("Sugriaukime sienas”) įrašytas Vokietijoje. šiuo raginama sugriauti tarp žmonių pastatytas melo ir abejingumo sienas, atsikratyti gyvenime, tikėjime ir muzikoje nusistovėjusių stereotipų.

Jau ketvirtus metus grupė Ashtrey organizuoja krikščioniško roko festivalį "ATBUDIMAS”, kuris pastaraisiais metais peraugo į tarptautinį renginį. Festivalio idėja - skatinti Lietuvos ir kitų šalių pradedančiųjų ir jau patyrusių muzikantų ir grupių bendradarbiavimą, bendrus projektus. Taip pat supažindinti klausytojus su įvairių šalių grupėmis ir roko muzikos naujienomis.

Ashtrey dalyvauja įvairiuose muzikos vadybos ir socialiniuose projektuose. Vienas tokių - CrossOver, prie kurio grupė prisijungė 2006 m. Plačiau - https://www.crossover-agm.de/ . Projektas suteikia galimybę propaguoti savo muziką Europoje, gauti savo albumų tarptautines recenzijas bei kita.

2006 metais grupė Ashtrey dalyvavo nacionalinėje Eurovizijos konkurso atrankoje. Tais pačiais metais grupė pasirodė nacionalinės televizijos laidoje "Lietuvos dainų dešimtukas”, kurioje buvo pripažinti METų DEBIUTU.

Ashtrey teigia norintys drąsiai sakyti, kas jie patys yra ir kviesti kitus tai daryti. "Norime griauti sienas tarp žmonių ir parodyti, kad dar yra muzika, turinti savo misiją ir prasmę.”

 

Ashtrey:

 Rita Naujokaitytė - vokalas
Ernestas ševčuvianec - gitara
Andrej Viazinin - boso gitara
Tomas Pavilanskas-Kalvanas - mušamieji
Komentarai
Vardas:


Kiek bus du kart du plius 2 ?