2006 Gruodžio 03
Deftones

Kaip ir dalis kitų, 9 dešimtmečio roko grupių, Deftones yra dažnai laikomi Korn pasekėjais. Tačiau muzikos pasaulyje, Deftones, yra ne ką trumpiau, jei ne ilgiau. Jie yra dažnai vadinama viena novatoriškiausių ir unikaliausių roko grupių, per pastaruosius du dešimtmečius. Daugelis roko muzikos žinovų bei apžvalgininkų dažnai išskiria specialią vietą Deftones kaip roko grupei. Ji visada buvo ta grupė, kuri labiau domėjosi, labiau stengėsi ir norėjo išgauti netradicinius garsus. Garsusis "Times” laikraštis įvardino Chino kūrybą kaip - "Furiously intelligent” (pasiutusiai/baisiai/šlykščiai sumaniais). Nors Chino kūryba, yra siejama ir su kitais artistais (David Gaham iš Depeche Mode, ar  Robert Smith iš The Cure), jo sukurti dainų žodžiai, kaip ir pati grupės muzika, atrado savo unikalų stilių.

(Like) Linus 

(Like) Linus, buvo pirmoji demo juosta, išleista pačios grupės, 1993m. lapkričio 30d. Daina "Teething” yra įtraukta į "The Crow: City of Angels” garso takelį.

Adrenaline

"Adrenaline” kūrimas prasidėjo 1994m. pabaigoje. "Deftones” pasirinko Terry Date, kaip prodiuserį, kuriam prieš tai teko dirbti kartu su "Pantera”, "White Zombie” ir "Soundgarden”.Terry jau nuo pradžių turėjo idėjų, kaip turėtų skambėti tikroji "Deftones” muzika. Grupė pritarė jam, ko pasakoje, Terry prodiusavo kitus 3 "Deftones” albumus.Albumas buvo išleistas 1995m spalio 3d. Jo pardavimai buvo geri, o singlai "Bored” ir "7 Words” tapo dideliais hitais. Frank Delgado, dar nebuvo oficialus grupės narys, tačiau padėjo įrašant keletą dainų.

Around the Fur

"Around the Fur”, buvo išleistas 1997m spalio 26d.į prodiusavo taip pat Terry Date. šįsyk, "Deftones” talkininkavo ir "Sepultura” lyderis Max Cavalera, su juo buvo įrašyta daina "Headup”.Kaip singlai buvo išleistos šios dainos - "My Own Summer (Show It)” ir "Be Quite And Drive (Far Away)”, kurioms taip pat buvo sukurti vaizdo klipai. "My Own Summer (Show It)”, netgi buvo įtraukas į pirmosios filmo "The Matrix” dalies garso takelį. 1999m. jis tapo auksiniu, o iki 2004m rugsėjo jis buvo parduotas 872,000 tiražu.”Tai yra vienas mėgstamiausių mano albumų”- priduria Moreno.”Mums reikekėjo dviejų mėnesių jam sukurti, ir tiek pat jam įrašyti. Ir nesvarbu, kaip tada jautiesi, kai jo klausaisi, albumas pats tave pagauna”.

White Pony

2000m. birželio 20d. "Deftones” išleido savo trečiąjį studijinį albumą - "White Pony”. Jis debiutavo 3 "US Billboard” lentelės vietoje ir pirmąją savaitę buvo parduotas 177,000 tiražu.”Deftones” fanų manymu "White Pony” yra pats brandžiausias ir geriausias "Deftones” albumas. "White Pony” singlai - "Change (In the House of Flies)” ir "Digital Bath”. šioms dainoms taip pat buvo sukurti klipai. Jau 2000m. Frank Delgado tapo pilnaverčiu "Deftones” nariu, ir albume tikrai jaučiasi jo indėlis. Po kurio laiko "White Pony” tapo multi-platininiu, o daina "Elite” gavo Grammy apdovanojimą už "Best Metal Perfomance”.

Deftones

2003m. gegužės 20d. buvo išleistas, ketvirtasis albumas - "Deftones”. Jo, pirmąją savaitę buvo parduota 167,000 kopijų, ir jis net devynias savaites išliko US Billboard top albumų 100-tuke. Pirmasis singlas is "Deftones” buvo - "Minerva”, po jo sekė kitas - "Hexagram”, kuriam taip pat buvo sukurtas vaizdo klipas. Grupė taip pat sukūrė klipą ir dainai "Bloody Cape”, tačiau jos neatidavė televizijoms. Jį galima buvo parsisiųsti ar pažiūrėti tik vieną dieną, oficialiame "Deftones” tinklalapyje.

B-Sides and Rarities

2005m. spalio 4d. "Deftones” išleido albumą - "B-Sides and Rarities”. į jį buvo sudėtos visos "B-Side” "Deftones” dainos, bei visi grupės vaizdo klipai, bei užkuliusių medžiaga.

Saturday Night Wrist

 Naujausias "Deftones” albumas - "Satruday Night Wrist” buvo išleistas 2006m. spalio 31d. Ilgą laiką dirbę su Terry Date, "Deftones” nusprendė išleisti naują, kitokį albumą, dėl to pasirinko Bob Erzin, kaip prodiuserį. Grupės būgnininkas Abe Cunningham sako: "Jau prieš albumo kūrimą, mes žinojome, jog norime ko nors kito, ir darbas su Bob’u buvo, kaip tik tai, ko mes ir norėjome. O albumas, yra visiškai kitokio stiliaus”. Pirmasis singlas iš albumo yra "Hole in the Earth”. Tačiau jau rugpjūčio 19d. ją jau buvo galima išgirsti "Deftones” "My Space” tinklapyje. Rugsėjo 28d. daina "Rapture” taip pat buvo įkelta į "My Space”, tačiau jau kitą dieną ji buvo išimta, iki spalio 4d. Tą pačią savaitę, "tikrosios” "Saturday Night Wrist” albumo kopijos buvo įkeltos į internetą. Jau buvo manoma, kad albumas, gali išviso nepasirodyti, arba jo premjera būti atkelta, bet jis, kaip ir nutarta, buvo išleistas spalio 31d.

Team Sleep

Team Sleep yra šalutinis Chino Moreno projektas. Kurdamas jį, Chino norėjo sukurti "minkštesnįą”, prieinamesnįą, ambicingiasnę muziką. "Team Sleep” nariais tapo - Chino Moreno,  DJ Crook (ilgametis, Frank Delgado draugas), Chino vaikystės draugas - Todd Wilkinson, Zach Hill - kaip būgnininkas, ir Rick Varrett, kaip bosistas. Tačiau Todd’o komentarai buvo gan prieštaringi, apie pačią grupę - "Mes niekada nesukursime grupės, ir niekada neįrašysime jokio albumo. Aš tiesiog sėdėdavau namuose, grodavau gitara, po to nusprendžiau ką nors įrašyti, tačiau niekada net negalvojau, apie įrašinėjimą studijoje, ar tuo labiau koncertavimą. Aš niekada nebuvau grupėje, ir niekada nenorėjau joje būti, mes tiesiog draugai”. Nekreipiant dėmesio į tokį požiūrį, 2005m. gegužės 10d. "Team Sleep” išleido albumą - "Team Sleep” ir koncertavo išilgai J.A.V. nuo 2001m pabaigos iki 2002m. pradžios.

Singlai

1995 "7 Words”- Adrenaline
1996 "Bored”- Adrenaline
1997 "My Own Summer (Show It)”- Around the Fur
1998 "Be Quite And Drive (Far Away)”- Around the Fur
2000 "Change (In the House of Flies)”- White Pony
2000 "Back to School (Minni Maggit)”- White Pony
2001 "Digital Bath”- White Pony
2003 "Minerva”- Deftones
2003 "Hexagram”- Deftones
2006 "Hole in the earth”- Saturday Night Wrist


Diskografija

1993 - Adrenaline
1997 - Around The Fur
2000 - White Pony
2003 - Deftones
2005 - B-Sides and Rarities
2006 - Saturday Night Wrist

Komentarai
Vardas:


Kiek bus du kart du plius 2 ?