2006 Birželio 24
Endarkement
Susikūrimo metai: 2005

Muzikos stilius: black/death

Vieta: Alytus

Sudėtis:
Laurynas - gitara, vokalas
Vaidas "Dio" - gitara
Ieva - bosinė gitara
Justas - būgnai

Aprašymas:
Alytiškių grupė ENDARKENMENT susikūrė 2005-ųjų metų pavasarį. Prie dabartinės komandos ištakų stovėjo du jaunuoliai - gitaristai Laurynas ir Vaidas. Nusistovėjus tam tikroms bendroms muzikinėms mintims ir idėjoms, prie jų prisijungė bosistė Ieva ir būgnais grojantis Justas. Grupės pavadinimą sugalvojo geras muzikantų draugas Svaika/Svalak. Dėl laiko stokos ir mokslo reikalų veikla nebuvo tokia aktyvi, kaip tikėtasi, tačiau nuo rudens prasidėjo reguliarios repeticijos ir visas kūrybinis procesas pagaliau įsibėgėjo.

Jau po dviejų mėnesių įvyko pirmasis grupės ENDARKENMENT koncertas Alytuje, kavinėje "Dzūkų Brodvėjus". Gavusi neblogą krikštą ir sulaukusi neprastų kritikų atsiliepimų, grupė pradėjo koncertuoti dažniau. Sudalyvauta renginiuose Klaipėdoje, šiauliuose, Kaune, Panevėžyje. Po išvykų vėl sugrįžta į gimtąją Dzūkijos sostinę, kur atlikta dar keletas pasirodymų.

Po malonios sėkmės ir jaunai grupei netikėtai daug koncertų alytiškių stovykloje nusistovi tyla, bet apimti azarto ir jaunatviškos energijos, jaunuoliai aktyviai repetuoja. Laikui bėgant grupės kuriama muzika vis sunkėja. šiuo metu ENDARKENMENT dirba prie naujų kūrinių, nestokoja idėjų ir laukia pasiūlymų koncertams.

Kontaktai: [email protected]
Grupės svetainė: https://www.endarkenment.666.lt/
Komentarai
Vardas:


Kiek bus du kart du plius 2 ?