2006 Sausio 10
Diktatūra
Grupė DIKTATūRA gimė 1995 metais kovo mėnesį. Tuo metu joje grojo Slibinas (gitara, vokalas), Kaminas (bosinė gitara, vokalas) ir Indėnas (būgnai). 1996 m. išleidžiamas pirmasis grupės albumas "Metas", tačiau 1997 m. prasideda sunkumai - grupę palieka Kaminas ir Indėnas, ateina nauji nariai - Pinčiukas (gitara, vokalas), Gedukas (bosinė gitara) ir Kurmis (būgnai). 1998 išleidžiamas albumas "Tuzinas", vienintelis albumas, kuriame grojame keturiese. Po šio albumo įrašymo prasideda nesutarimai dėl grojamo stiliaus ir iš grupės pasitraukia būgnininkas Kurmis. Metus grupė ieško naujo būgnininko. Pagaliau rastas naujas būgnininkas - Noreika.


 

Per neveiklos metus susikaupusios idėjos patalpinamos jau 2000 metais pasirodžiusiame albume "Mūsų - jūsų". Toliau vyksta reguliarios repeticijos ir jau viskas paruošiama įrašyti sekančiam albumui, bet Noreika pašaukiamas atlikti karinės tarnybos. Vyksta dar vienos būgnininko paieškos ir į grupę ateina būgnininkas Justas. Su juo įrašomas 2001 metų albumas "Pasaulis apsivers". Atlikęs savo pareigą tėvynei į grupę grįžta Noreika. 2003 metu vasarą DIKTATūRA "Tamsta" studijoje įrašė du albumus - "žemė" ir "Kitokios dainos", kuris yra pirmas akustinis grupės albumas. Tuo tarpu "žemė" - šiek tiek pasikeitęs, sunkesnis bet dainingesnis ir melodingesnis tradicinio DIKTATūROS stiliaus albumas. 2004 m. pabaigoje buvo išleistas naujas dvigubas grupės albumas "Baltai", įrašytas studijoje "Tamsta".
Po albumo įrašymo grupę palieka Gedukas, kurio vietą užima čeburas, kuris nuo 2005 metų pradžios ir yra jos sudėty. 2005 metų lapkričio pradžioje surengiamas gan nemažas Diktatūros dešimtmečio koncertas, kur kartu dalyvauja ir Baltas Triukšmas, Sielos lyderis Auris, Obtest.


Diskografija:
MC "Metas" (1996)
MC "Tvarkoi" (1997)
MC "Tuzinas" (1998)
MC "Mūsų - jūsų" (2000)
MC "Pasaulis apsivers" (2001)
CD "žemė", Tamsta (2003)
CD "Kitokios dainos" (2003, Tamsta)
2CD "Baltai" (2004, Tamsta)

Komentarai
Svečias - Milda
Cia mano tetis yr!<img src="images/smiles/sm_bigeek.gif" alt="" /><img src="images/smiles/sm_biggrin.gif" alt="" /><br />
Vardas:


Kiek bus du kart du plius 2 ?