2006 Balandžio 10
HIM
HIM (His Infernal Majesty) - Suomių alternatyvaus roko grupė. Grupėje yra penki nariai: antrasis būgnininkas Mikka Kirstian Karppinen (Gas Lipstick), trečiasis klavišininkas Jani Purttinen (Emerson Burton), Mikko Heinrik Julius Paananen (Mige Amour), Mikko Viljami "Linde" Lindström (Lily Lazer) ir grupės įkūrėjas Ville Hermani Valo.
HIM pradėjo groti nelabai girdėtą ir savotišką metalą - sunkųjį metalą su gotikinio metalo priemaišom. Tokį stilių jie vadina Love Metal. Grupė susikūrė 1991 m. pirmąjį albumą išleido tik 1996 m.

ISTORIJA

HIM savo debiutinį kompaktą išleido 1996 metais (tik Suomijoje). Jame buvo keturios dainos: Wicked Game, Dark Sekret Love, The Heartless, Stigmata Diaboli. Jis buvo pavadintas 666 Ways to Love:Prologue.
Jie greitai išgarsėjo Suomijoje nes savo albume buvo įdėję perdainuotą Chris Isaak Wicked Game, o 1997 jie išgarsėjo ir visoje Skandinavijoje, kai išleido savo pirmąjį pilną kompaktinį diską. Jis vadinosi Greatest Lovesongs Vol. 666. Jame buvo devynios dainos.
2000 metais HIM susilaukė dar didesnio populiarumo, kai išleido Razorblade Romance - savo antrąjį pilną albumą. Jis buvo išleistas už Suomijos ribų - Velse (Didžioji Britanija). Albumas sulaukė milžiniško Europos susidomėjimo, kai daina "Join me (in death)" kaip garso takelis pasirodė filme The 13th Floor. Singlas užkope į Vokietijos topų viršūnes 2000 metais. Po tokio pasisekimo Europoje HIM išleido dar tris singlus iš to pačio albumo: "Right Here In My Arms", "Poison Girl" ir "Gone With The Sin". Albumas pasiekė netgi JAV parduotuves, tik grupė ten vadinosi ne HIM o HER dėl to, kad grupė pavadinimu HIM ten jau egzistavo, bet HER išbuvo tik tame albume nes greitai Ville Valo ir visa HIM kompanija įsigijo pilnas teises į pavadinimą HIM.
Po tokio populiarumo 2000 metais, 2001 jie išleido Deep Shadows And Brilliant Highlights su dvylika dainų. HIM įrašė keturis singlus: "Pretending", "In Joy And Sorrow", "Heartache Every Moment" ir "Close To The Flame".
Po dvejų metų 2003 jie išleido sėkmingiausią Love Metal albumą. Jame buvo vienuolika dainų ir trys singlai. HIM išleidę šį albumą atsirado daugelio žurnalų viršeliuose. netgi JAV kurioje prieš tai HIM nebuvo sulaukę milžiniško pasisekimo tapo pagrindiniu žurnalų ir televizijų objektu.
2005 metais išleido penktąjį albumą Dark Light. Jame jie įdėjo dešimt dainų. kai kurie sako, kad šis HIM albumas yra ir bus vienas iš geriausių Sunkiojo metalo albumų pasaulyje.


ALBUMAI

Greatest Lovesongs Vol.666(1997)
Razorblade Romance(2000)
Deep Shadows And Brilliant Highlights(2001)
Love Metal(2003)
Dark Light(2005)

Komentarai
Peletronikas
Trūksta vieno albumo: Screamworks: Love in Theory and Practice, Chapters 1–13 <br /> <img src="images/smiles/sm_smile.gif" alt="" /><br />
Povke
čia turbūt vienas iš pirmųjų portalo straipsnių, gal ir reiktų atnaijinti <img src="images/smiles/sm_smile.gif" alt="" /> Dar tada trūksta ir Venus Doom (2007)
Vardas:


Kiek bus du kart du plius 2 ?