2005 Rugsėjo 27
SaprophyteS
1998 m. snieguotos Juodos skylės gatvės. Snaigės negailestingai padengia kapines -  mažas Twin Peaksas. Nuskendę geltoni lapai gaubia šiltais delnais. Po purpuriniu dangaus bruožu, amžinas sapnas tūnojęs krištoliniame ežere, paliestas šventos gijos.
Penki šešėliai laukia saulės patekėjimo, variniai varpai vėliai pasiims sielą. Pamėlusios lūpos greit atšils, tai ženklas - keturios žaizdos…
Tragedija artėja neapsakomu greičiu, lempos ugnelė spurda nujausdama kažką ir lėtai voras ant savo siūlo leidžiasi į ugnį, supynęs gražiausią pasaulyje voratinklį. Vėlei kaip prieš 1000 metų, lūpomis liesime baltą velvetą,tik tai bus jau amžinai.
Kiekvienas nešasi širdis delne, retkarčiais reikia spustelti, kad pradėtų jos kvėpuoti...o!- Tu tik paklausyk kaip Jos miršta...


 

Grupė SAPROPHYTES savo muzikinį kelią, kurį žymi daugiau nei 40 koncertų, pradėjo 1998 m. Pabradės miestelyje. Pirmieji žymesni grupės pasirodymai debiutuojančių grupių festivalyje "Naujas Kraujas 2001", koncerte "Geležinė pilis" (2001) netrukus peraugo į dalyvavimą pripažintuose šios muzikos srities renginiuose  - "Velnių malūnas" (2002, 2003, 2004), "Tamsa šnabžda" (2003), "Kunigunda Lunaria 2004" ir kt. Kolektyvas taip pat pasirodė norvegų grupių MORTIIS ir SUSPERIA Europos turo "The Unlimited Grudge 2004" koncerte Vilniuje.


Konkurse "Durys 2004" SAPROPHYTES buvo pripažinti geriausiais alternatyvios scenos atstovais, o kalėdiniame festivalyje "Velnių malūnas" buvo apdovanoti kaip Geriausia 2004 m. Gothic grupė Lietuvoje. Sparčiai populiarėjančios grupės klausytojai jau gali apsilankyti oficialioje SAPROPHYTES svetainėje internete: www.saprophytes.lt.


Grupės sudėtis:

Marijonas -  vokalas
Andrius - gitara
Saulius -  bosinė gitara, back vokalas
čypas - būgnai

{mos_sb_discuss:9}
Komentarai
Vardas:


Kiek bus du kart du plius 2 ?