2006 Birželio 03
Slot
Rusiška grupė Slot gali pelnytai vadintis "rūsiškais Linkin Park”, nes jų muzikoje roko melodingumas yra maišomas su hip-hopiniu vyrišku vokalu ir moteriško vokalo dailiškumu. Grupės kūrybai įtakos padarė tokie kolektyvai, kaip Linkin Park, Limp Bizkit, Korn, Eminem, Crazy Town, Marilyn Manson, Prodigy, Pat Boon, Switched, Vanilla Ice, Filter.

šis alternatyvaus roko kolektyvas susikūrė 2001 metų pabaigoje, kai Cache (vokalas) sutiko gitaristą Den’ą viename alt-vakarėlyje. Vėliau prie jų prisijungė ID (gitara, programavimas, bosas). Būgnais buvo pakviestas groti YES, bet jis gana greit paliko grupę ir jo vietą užėmė Profesorius. Po ilgų vokalo ieškojimų buvo pakviesta Teona Dolnikova, kuri dainavo miuzikluose METRO ir Notre Dame De Pari. Per trumpą laiką studijoje HSH Records grupė įrašė savo pirmąjį 5 dainų demo įrašą, susidedantį iš "INTRA”, "Odni”, "Chaos”, "Bumerang” ir "Klon” kompozicijų. 2002 metų apie grupę pradeda rašyti žinomi Maskvos žurnalai "Neon” ir "NME”. Projektas, kuriame dalyvavo geriausia Maskvos vokalistė negalėjo likt nepastebėtas. Tuo pačiu metu grupė atidaro savo oficialu pūslapį REALMUSIC.RU serveryje.

Savo pirmą koncertą kolektyvas sugrojo klube "Toczka”, bet jis buvo nelabai suprastas publikos. Grupei išgarsėti padėjo filmas "Bumeris”, į kuriuo soundtreką įėjo 2 Slot dainos "Klon” ir "Tolko By Prikalyvalo”. Filmo sėkmė lėmė, kad grupe susidomėjo Misterija Zvuka ir 2003 metų spalio 25 dieną įšleidžiamas debiutinis grupės albumas "Slot 1”, kuris tapo vienu iš geriausiu rūsiškos alternatyvios muzikos albumu.

2003 metų žiemą grupę palieka vokalistė Teona ir jos vietą užima IF, nors jos vokalinė patirtis buvo, švelniai tariant, menka. Taigi kartu yra dirbama ir su kita vokaliste STITCH. Bet pastaroji pasirodė prastai, taigi naująja vokaliste tampa IF. Pilnoje sudėtyje 2005-2006 metais yra išleidžiamas albumas "2 Vojny”. 2006 metais IF palieka grupę.

Diskografija:


Slot 1

2003
albumas
2 Vojny
2006
albumas

 Info:
 
Komentarai
Vardas:


Kiek bus du kart du plius 2 ?