HIM
Vartotojo vardas:
PovkeŽinutės: 2471
Senas atsakymas Parašė: 2005-09-25 02:55:00
Jei kalbet apie HIM minusus, tai i akis krenta baisus tekstai: Love, Heart, 666, Darling. Dainuoja apie meile, po to ne i tema pradeda kartot 666(cia antram albume kazkoks gabalas yra). Nu, apskritai po ketvirtos albumo dainos jau bloga darosi nuo tu saldziu zodeliu. Na, bet apskritai tai yra ir sauniu dainu (zr. mano mintis anksciau)
Vartotojo vardas:
agne


Žinutės: 455
Senas atsakymas Parašė: 2005-09-28 02:40:03
simpatiskas vokalistas , o muzika :angry:
Vartotojo vardas:
4lauraŽinutės: 48
Senas atsakymas Parašė: 2010-02-24 05:30:56
as seniau buvau labai didele ju fane, bet db jau ir nelabai pasakyciau ju dainas nes lb lengvai uzsimirso. siaip man si grupe tokio tipo is kuriu lb greit isaugama, zinot kaip buna grazus vokalistas dar tie grazus zodziai apie meile visuose dainuose tai jaunas sielas greit pavilioja, bet greit ir isblesta
Vartotojo vardas:
PovkeŽinutės: 2471
Senas atsakymas Parašė: 2010-02-25 07:09:01
Kas del "grupiu, is kuriu isaugstama" - pilnai sutinku. Dar senajame hardrock.lt puslapyje karta pasakiau, jog Linkin Park albumas 'Hybrid Theory" - klasika
Vartotojo vardas:
4lauraŽinutės: 48
Senas atsakymas Parašė: 2010-02-25 11:04:21
jo Linkin Park esu irgi irasius i savo isaugamu grusiu sarasa, kaip ir Green Day, 30 seconds to Mars ir dar ten tokias panasaus tipo
Vartotojo vardas:
DeimanteeŽinutės: 152
Senas atsakymas Parašė: 2010-05-30 03:00:50
HIM - tai pasenusiu ir neisaugusiu gotu susirinkimas,tokiem tik kapinese sedet ir burt
Vartotojo vardas:
4lauraŽinutės: 48
Senas atsakymas Parašė: 2010-07-09 07:14:59
Jo o po to, kai vudu budu prisikeres sau sloves, tai tada jau mes kentesim
Vartotojo vardas:
OwldiesŽinutės: 8
Senas atsakymas Parašė: 2013-04-04 10:11:21
Cha, juokina skaityt komentarus, kai žmonės visiškai nieko neišmano arba nemoka savo nuomonės tinkamai išreikšti. Bet koks skirtumas.

Nuo pat pradžios, kai HIM susibūrė, kai jie dar neturėjo beveik patirties ir daug gerbėjų, tai nieko ypatingo ir nevyko. Vėliau, 2000 metais jie išleido "Razorblade Romance", kuris ir buvo jų aukso amžiaus pradžios atskaitos taškas. Nuo tada, kai išleido "Join Me In Death" singlą, jie negali atsikratyti milžiniško populiarumo ir žmonių susidomėjimo.

Tiesa, pagrindinė jų publika, tai paauglės merginos, bet tai nieko nestebina. Jų kokybės ir gerumo negalima vertinti pagal tai, kokio amžiaus žmonės klauso. Šiaip jau ir pakankamai daug vyriškosios lyties atstovų jų klauso, daug suaugusių žmonių.

Manau, kad žmonės paprasčiausiai negalėjo suprast tokios muzikos, kokią jie atlikdavo. Tai gotiškas metalas, alternatyvusis rokas... Arba geriausia vadinti jų žanrą "love metal". Kai kurie rašydavo "gay" Youtubei ir pan. Žinoma, kaip ir visos grupės, jie turėjo ir pakilimų, ir nuosmūkių, kurie HIM kūryboje ir bendroje grupės statistikoje paliko įvairių žymių. Vis dėl to, jie turėjo, turi ir visada turės savo publiką, savo ištikimus gerbėjus.

Vokalistas Ville Valo yra ne tik gražaus snukelio ir balselio, skirtas kuo daugiau "kvailų" merginų pritraukti, kaip daugelis klaidingai galvoja, vyrų tarpe. Jis išties puikus žmogus, kiek spėjau jį pažinti iš daugybės interviu ir skaitytų straipsių internete. Deja, tikrovėje nepažįstu ir nepažinsiu jo. Daug sužinojau. Pvz., Ville kūrybą iš labai didelės dalies įtakojo tokie atlikėjai kaip Elvis Presley, Johnny Cash, Ozzy Osbourne su Black Sabbath... Jis dievina KISS, Bon Jovi, nevengia ir Depeche Mode, nes jis mėgsta įvairius stilius... Netgi HIM padarė "Enjoy The Silence" koverį, taip pat J. Cash'o "Solitary Man", Billy'o Idol'o "Rebel Yell", Chris'o Isaak'o "Wicked Game" (pastarasis tikrai susilaukė didelės sėkmės).

Ville Valo yra protingas žmogus, turintis ir patirties įvairios, išgyvenimų patyręs... Taip pat jis turi ir išskirtinį humoro jausmą, kuriuo sunku nesižavėti. Žinau, kad jis apsiskaitęs, nes savo namuose turi daugybę gerų knygų. Tikrai moka groti, nors per visus metus scenoje nepasirodė su gitara. Tik dabar neseniai, pabandė scenoje pabrazdinti daugiau. Išskyrus akustinius jo koncerus, kurių kiek žinau, nebuvo labai daug...

Tekstai. Ville aiškiai pasakė, kad jis neturi ką pasakyti apie politiką, ekonomiką, nieko praktiškai apie tai neišmano, tad jam belieka rašyti ir dainuoti apie meilę. Aš galvoju, kodėl gi ne? Juk pačios gražiausios dainos ir yra apie meilę. Beje, HIM turi labai aiškų savo įvaizdį, ko daugeliui šiuolaikinių grupių trūksta. Ta pati Heartagrama, sukurta kaip HIM simbolis.

Pastaruoju metu, HIM buvo kiek apmirę. 2010 metų albumas "Screamworks: Love In Theory And Practice" nesusilaukė didelės sėkmės. Kaip pats vokalistas sakė, tai buvo kvailystė. Jis bandė eksperimentuoti su 80's skambesiu, išgauti kažką panašaus. Tai buvo visiškai ne HIM stilius ir dėl to gerbėjai nusivylė, nors ne visi. Kita pusė sakė, kad gerai, jog jis keičia skambesį, daro kažką a le stipresnio... Dabar, 2013 greitai išeis dar vienas, jau 8 studijinis albumas ir gerbėjai tikrai laukia, tikrai nemiega. Juose daug entuziasmo pastebėjau, daug vilties, daug džiaugsmo dėl savo mylimos grupės.

Pats Ville minėjo interviu, jog būgnininkui (Gas Lipstick) kažkas su sveikata blogai buvo. O ir jam pačiam ne viskas gerai. Man regis, sakė, jog metė rūkyti, nes rūkė tai tikrai labai daug. Bet dėl rūkymo jo balsas ir skambėjo taip prikimusiai, taip išskirtinai, giliai... Lygtais minėjo astma, bet bijau suklysti... Bet dabar viskas lyg ir gerai, aš tikiuosi.

Einant link pabaigos, pasakysiu, kad nereikia čia visam pasauliui mėgti HIM'ų... Bet nereikia ir varyti ant jų, bei pilti mėšlą, nes tai neteisinga. Tolerancijos. Ne visi žmonės supranta juos. Ne visi žmonės mėgsta šitą išskirtinumą, tą tokį gilaus liūdesio, šiek tiek mistikos ir tamsos, meilės padarytų žaizdų išryšinimą muzikoje, tiesiog GOTIKĄ. Tekstuose prasmės yra labai daug. Tai nėra kažkokie tai didūs filosofiniai mąstymai, kaip kitų, menkai žinomų, underground'inių grupių kūryboje. Jie tiesiog suvokia, kad tekstai ir apskritai visas bendras įvaizdis turi atitikti žmonių poreikius, nes kitaip jiem bus mažai naudos. O apie naudą galvoja visos grupės, nes juk jie iš to uždirba duonai, tiesa?

Dar pridursiu, kad HIM mano mėgstamiausia grupė ne be reikalo. Jų muzka man labai artima, sukelia tokias emocijas, ir tiesiai pasiekia širdį.

Ir kaip sakė vienas žmogus: HIM muzika yra tikra, nes ji sukelia pačius tikriausius jausmus. Tik tos grupės, kurios sugeba sukelti žmonės tikras emocijas, gali vadintis tikromis grupėmis.

Amen.