Vilniuje koncertuos vargonų legenda G. Bovet'as
Vartotojo vardas:
LinasŽinutės: 471
Senas atsakymas Parašė: 2009-06-17 10:31:10
Po 30 metų pertraukos į Lietuvą koncertuoti sugrįžta garsiausias šiuo metu pasaulyje vargonininkas – Guy Bovetas iš Šveicarijos. Antradienį, birželio 23 d. 19 val. "Muzikos valanda Vilniaus universiteto šv. Jonų bažnyčioje" klausytojus kviečia į šio iškilaus vargonininko, vargonų eksperto ir tyrinėtojo, kompozitoriaus, improvizatoriaus, pedagogo, kurio nuopelnai muzikiniame pasaulyje gali būti lyginami su M.Rostropovičiaus ar J.Menuhino, vienintelį koncertą Vilniuje.

Koncertą VU šv. Jonų bažnyčioje G. Bovetas pradės trimis ispanų Baroko kompozitoriaus Francisco Correa de Arauxo tiento. Tai – ispaniška fugos versija, kurioje imitaciniai temų pasirodymai derinami su virtuoziškais pasažais, taip pridėdami šiems egzotiškiems kūriniams karšto ispaniško temperamento.

Vargonų muzikos mėgėjai taip pat bus maloniai nustebinti amžinai naujai skambančia J.
S. Bacho Tokata, Adagio ir fuga C-dur bei choralu "Wir glauben all‘ an einem Gott". Šiems vargonams itin tiks ir F. Mendelsono Tema ir variacijos D-dur. Koncertą užbaigs 6 įspūdingos bei nuotaikingos "Gloria" eilutės, kurias parašė G. Verdi bendraamžis Vicenzo Petralis.

Daugiau informacijos rasite tinklapyje www.music.lt
Vartotojo vardas:
PovkeŽinutės: 2471
Senas atsakymas Parašė: 2009-06-18 06:53:28
true metal naujiena :P