"Black Label Society" publikuoja dar vieną naują dainą

Kitų metų sausio 19 d. pasirodys dešimtasis amerikiečių "Black Label Society" albumas. Diskas vadinsis "Grimmest Hits", o Zakk Wylde komanda gerbėjams pateikia dainos "All That Once Shined" tekstinį vaizdo klipą. Kiek anksčiau buvo publikuota daina "Room Of Nightmares".
Kol kas paskutinysis "Black Label Society" darbas "Catacombs of the Black Vatican" buvo išleistas 2014-ųjų pavasarį, o po metų jį Z.Wylde pristatė ir Lietuvoje.

 

 


Plačiau
2018 m. liepos 12–15 d. įvyks dešimtasis "Devilstone" festivalis

Alternatyviosios muzikos ir rokenrolo festivalis "Devilstone" dešimtąjį kartą įvyks Anykščių Dainuvos slėnyje 2018 m. liepos 12-15 d. Jubiliejinio festivalio organizatoriai vysto naujas idėjas bei kuria planus ateinančiai vasarai. Pasak jų, kitų metų festivalis išliks toks pat pločiu, perimetru ilgio ar scenų skaičiumi, mat renginys per pastaruosius keletą metų jau pasiekė maksimalią Dainuvos slėnyje įmanomą apimtį. "Dabar visą dėmesį telkiame į muzikos turinį, įgyvendinimo kokybę ir dešimtmečio staigmenas. Yra ambicingų planų vėl išlįsti į miesto erdves", - atskleidžia festivalio kūrybos vadovas Vaidas Voronavičius.

Plačiau
"Svaras 409" publikuoja vaizdus iš albumo pristatymo koncerto

Alytaus hardroko grupė "Svaras 409" lapkričio 11 d. koncertavo Vilniuas klube "Rock River Club", kur buvo pristatytas šį pavasarį išleistas albumas "Sutyla". Pasirodymas buvo kruopščiai filmuojamas ir jo ištraukas jau galima pamatyti vaizdo klipe "Aiškiaregys".
1998-aisiais gimusi daina iškart tapo itin mėgiama gerbėjų, o praėjusių metų pavasarį net 9 savaites išsilaikė Pietų Lietuvos radijo "FM99" rengiamame populiariausių dainų tope.
Be to, "Svaras 409" siūlo laimėti naujasią savo diską. Visa informacija yra čia.

Plačiau
Mušamųjų virtuozas Terry Bozzio Vilniuje aplankys bendražygio Franko Zappos paminklą

Jau kitą savaitę į Lietuvą atkeliaus įspūdingas perkusijos komplektas. Jis skirtas pirmą kartą į mūsų šalį atvykstančio legendinio būgnininko Terry Bozzio solo pasirodymui. Vienintelis koncertas vyks pramogų salėje "Vakaris" Vilniuje antradienį , spalio 31 d.. Bilietus į Terry Bozzio koncertą platina "Tiketa" kasos ir internete.
Ankstesni jo koncertiniai turai Europoje ir Amerikoje sulaukė didžiulio susidomėjimo - bilietai į daugelį pasirodymų būdavo išparduoti. Terry Bozzio universalų kūrybinį braižą iliustruoja tai, kad jis grojo netgi Frankfurto džiazo festivalyje, kuris yra seniausias toks renginys pasaulyje.

Plačiau
"Mano Juodoji Sesuo" publikuoja naują dainą bei kviečia į albumo pristatymo koncertus

Kauno darkwave grupė "Mano Juodoji Sesuo" pristatė vaizdo klipą titulinei naujojo albumo "Svetimi" dainai, kuri buvo pasirinkta pirmuoju singlu. Savo albumą kolektyvas pristatys didžiuosiuose Lietuvos miestuose: spalio 21 d. "Mano Juodoji Sesuo" koncertuos Vilniuje, spalio 28 d. - Klaipėdoje, o lapkričio 4 d. - Kaune.
Daugiau informacijos apie albumą bei artėjančius pasirodymus rasite grupės Facebook paskyroje

 

 

 


Plačiau
"Stranguliatorius" debiutinį albumą patalpino internete

Didelio Lietuvos žiniasklaidos dėmesio (deja, žurnalistus sudomino ne muzika) susilaukusi vilniečių punk/thrash/grind metalo grupė "Stranguliatorius" šiais metais išleistą debiutinį pilną albumą "Išlikimo vadovas" patalpino internete. 11 žudančių kūrinių galima rasti grupės oficialioje YouTube paskyroje.
Kaip sako patys muzikantai: "Neskubėk priimt neapgalvoto sprendimo ir pratęsk savo apgailėtiną egzistenciją dar 32 minutėmis".

 

 

 


Plačiau
Kino teatre - "Devlsy" antrojo albumo pristatymas

Lapkričio 9 d. leidybinė kompanija "Aeternitas Tenebrarum" išleis antrąjį vilniečių "Devlsy" albumą "Private Suite". Beveik 4 metus brandintas darbas išleidimo dieną bus pristatytas sostinės kino teatre "Pasaka".Renginio metu ne tik bus galima išgirsti naujus "Devlsy" kūrinius, tačiau ir bus galima išvysti specialiai šiam pasirodymui paruoštus vaizdinius, projektuojamus dideliame kino ekrane.
Bilietą į albumo pristatymą galima įsigyti čia.
Debiutinį albumą "A Parade of States" muzikantai 2013-aisiais pristatė Vilniaus universiteto planetariume.

 

 


Komentuoti
"Rock River Club" kviečia į lietuviškus renginius

Šių metų birželį duris atvėręs klubas "Rock River Club" jau kvietė į kelis užsienio atlikėjų koncertus, numatytas dar ne vienas didžiųjų žvaigždžių koncertas ateityje, tačiau šioje salėje jau šį rudenį bus surengti ir lietuviški renginiai.
Spalio 20 d. savo Vilniaus post roko/metalo grupė "Autism" dar kartą sostinės publikai gros savo antrojo albumo "Film Noir" dainas. Kaip ir šį pavasarį, grupei kompaniją palaikys tautiečiai "Arcadia Repeats". Taip pat tą vakarą pasirodys latviai "Art of Keeping Secrets".
Spalio 28 d. Vilniaus metalcore grupė "Chasing The Rise" pasirodymu gimtinėje pabaigs trumpą turą po Baltijos šalis.

Plačiau
<- Ankstesnis Kitas -> Paskutinis ->>