"Radio Moscow" – psichodelinio roko fenomenas iš JAV festivalyje "Devilstone"

Neseniai paskelbęs pirmąsias 14 grupių iš maždaug 40 sąrašo, festivalis "Devilstone" verčia dar vieną kortą ir pristato RADIO MOSCOW. Grupė neslepia simpatijų septyniasdešimtiesiems. Tačiau jokiu būdu nesiekia kopijuoti anuomet sukurtų kūrinių. Savąja originalia kūryba jiems tiesiog organiškai pavyksta perteikti ano meto vaibą.
Dvyliktus metus skaičiuojantys RADIO MOSCOW nuo pat pradžių laikėsi įsikibę vieno stiliaus. Meilė senajam rokui ir protestas prieš "sintetinę" muziką paskatino šiuos amerikiečius pradėti kurti muziką, nė kiek nenutolusią nuo psichodelinio retro skambesio.

Plačiau
Savaitgalį Vilniuje skambėjo stoner ir heavy metalas

Balandžio 24 dieną sostinės klubas "Metro" sukvietė stoner bei heavy metalo gerbėjus. Čia savo pasirodymus surengė sparčiai populiarėjantys vilniečiai "Black Citrus" bei pirmą kartą atsinaujinusia sudėtimi groję svečiai iš Kauno "Sutemon". Abi grupės surengė po neilgą, tačiau energingą pasirodymą.

 


Plačiau
Penktadienį naują albumą pristatanti "Siela" atskleidžia dar vieną dainą

Jau šį penktadienį roko grupės "Siela" gerbėjai rinksis muzikos klube "Tamsta", kur išgirs naujo albumo "Širdis. Kryžius. Pasaga" pristatymo koncertą. Ta proga grupė "YouTube" svetainėje atskleidė dar vieną dainą, pavadinimu "Paukštelis".
"Ikikoncertinė nuotaika puiki! Grupė ruošiasi, intensyviai repetuoja naujas dainas, todėl bus ir baugu, ir smagu jas pristatyti klausytojams", - pasakojo grupės lyderis Aurelijus Sirgedas, puse lūpų užsimindamas ir apie galimus siurprizus.
Koncertą sudarys dvi dalys. Pirmoji bus tarsi "Sielos" muzikinė retrospektyva, kurioje skambės įvairios grupės dainos nuo pat pirmųjų, tokių kaip "Juodo opiumo žemė", "Tavęs man reikėjo" ir kitų. O antroje dalyje grupė sugros naujo albumo "Širdis. Kryžius. Pasaga" dainas ir didžiausius savo pastarųjų metų hitus, tokius kaip "Euforija" ar "Štormai".

Plačiau
Nuo gegežės 1 d. - "Svaras 409" albumas internete

Dvigubą Alytaus hardroko grupės "Svaras 409" albumą "Nes tai Lietuva" jau nuo gegužės 1 dienos bus galima parsisiųsti iš grupės oficialaus tinklapio www.svaras409.com. "Prior Musica" išleis albumą fiziniu formatu.
Grupė taip pat publikuoja "Nes tai Lietuva" pristatymo video.

 

 

 


Komentuoti
Grupė "Siela" atskleidžia po septynerių metų pertraukos išleidžiamo albumo viršelį

Gotikinio roko grupės "Siela" gerbėjams septynerius metus reikėjo laukti, kol grupė paskelbė apie naują albumą. "Širdis. Kryžius. Pasaga" dienos šviesą išvys pristatymo dieną, balandžio 24-ąją muzikos klube "Tamsta". Tačiau menininkės Martynos Jovaišaitės kurtą viršelį grupė atskleidžia jau šiandien.
"Viršelio simboliai reiškia meilę, tikėjimą ir viltį. Taip pat jie simbolizuoja pagrindines žmogaus sandaros dalis - širdį, protą ir kūną, o visa tai apjungia siela", - apie viršelio idėją pasakojo grupės lyderis Aurelijus Sirgedas.
Šis viršelis papuoš dvyliktąjį "Sielos" albumą grupės karjeroje. Pirmuoju "Širdis. Kryžius. Pasaga" singlu tapo radijo stočių grojama daina "1968".
Menininkė Martyna Jovaišaitė ne tik sukūrė "Sielos" albumo viršelį, bet ir padarė grupės fotosesiją. Fotografė taip pat užsiima grafiniu dizainu ir meno projektais, turi savo studiją "Threesome" bei ką tik atidarė internetinę kūrinių galeriją-parduotuvę. Anksčiau ji yra sukūrusi albumų viršelius grupėms "Kurak" ir "Subtilu-Z".

Plačiau
Plokštelių parduotuvės dieną - ypatingas "Obtest" ir "Dissimulation" albumas

Šiemet 8-ą kartą pasaulis minės Plokštelių parduotuvės dieną. Trečius metus ši tradicija gyva ir Lietuvoje. Balandžio 18 dieną 13 val. sostinės "Rūdnininkų knygynas" (Rūdninkų g. 20) pakvies įsigyti ypatingą leidybinės kompanijos "Ledo Takas" albumą.  Grupės "Obtest" ir "Dissimulation" suvienijo savo jėgas ir savo idėjas sudėjo į bendrą albumą "77". Diskas išleidžiama CD, vinilinės plokštelės ir deluxe vinilinės plokštelės formatais.
Daugiau informacijos čia.

 

 


Komentuoti
"Svaras 409" dvigubas albumas - dar šį pavasarį

Alytaus grupė "Svaras 409" beveik baigė dvigubo albumo "Nes tai Lietuva" leidybos darbus ir žada, kad dar šį pavasarį diskai pasieks klausytojus. Albumą bus galima nemokamai atsisiųsti internete, o ištikiamiusiems gerbėjams skirtas fizinis albumas turės 12 puslapių knygelę su fotografijomis bei aprašymais, kurį išleis kompanija "Prior Musica". Albumo kaina - 13 EUR.
"Svaras 409" taip pat publikuoja tekstinį vaizdo klią dainai "Gal"

 

 


Komentuoti
"Berserker" publikuoja dar vieną dainą

Kovo 7 dieną vilniečiai "Berserker" šventė savo 6-ąjį gimtadienį. Ta proga grupė nutarė pasidalinti dar vienu kūriniu iš nesenai pasirodžiusio debiutinio albumo "Dark Worlds Collide".
Kūrinį "Wolf" galima pasiklausyti čia.
Kiek anksčiau "Berserker" klausytojams pristatė dainą "Mūšis už žemę" bei titulinio albumo kūrinio vaizdo klipą.

 

 


Komentuoti
<- Ankstesnis Kitas -> Paskutinis ->>