Prie STONED JESUS prisijungia lietuviai HELLHOOKAH

HellhookahŽiemišką gruodžio 13-ają klubas "Propaganda" pavirs į tikrą stoner ir psichodelikos oazę - prie Ukrainos stoner roko pažibos STONED JESUS ir lietuvių SRAIGĖS EFEKTAS prisijungia dar viena mūsiškė grupė - doom metal duetas HELLHOOKAH. Įkvėpti klajonių po neaprėpiamą Žemę, kartais pasiekiantys pragarą, o kartais dangų…

2012 metais susibūręs duetas savo archyve jau turi kelis "doomy" įrašus ir sparčiai žengia link pilno debiutinio albumo įrašymo. Jauna grupė atiduoda duoklę tamsiam ir sunkiais rifais įaštrintam doom metalui.

Plačiau
"Svaras 409" publikuoja pasirodymo Vilniuje ištraukas

Lapkričio 15 dieną sostinės "Siemens arenoje" vyko kovų turnyras "Bushido Hero's 2014 KoK". Jo metu pasirodymą surengė Alytaus rokeriai "Svaras 409", atlikę ir Lietuvos bušido federacijos himną "Nes tai Lietuva".
Gruodžio 13d. muzikantai Alytaus Kultūros ir Komunikacijos Centre koncertuos akustiškai renginyje "Akustinės Kalėdos".
Ištraukas iš "Svaras 409" pasirodymo Vilniaus "Siemens arenos" galima pamatyti čia.

Komentuoti
Naujienos iš grupės "Svaras 409" stovyklos

Alytaus hardroko grupė "Svaras 409" savo Youtube kanale paskelbė dar vieną dainą iš kitąmet pasirodysiančio albumo "Nes tai Lietuva". Kūrinį "Gal" pasiklausyti galima čia.
Be to, lapkričio 15 dieną muzikantai titulinę disko dainą pristatys Viniaus "Siemens" arenoje "Bushido Hero's 2014 KoK" turnyro metu.

 


Komentuoti
Simfoninio roko karalienę Tarją Turunen Vilniuje apšildys grupė "Crimson Blue”

Crimson BlueŠį sekmadienį, lapkričio 16-ąją, galės švęsti ir simfoninio roko gerbėjai, ir prijaučiantys klasikinei muzikai. Vienintelį pasirodymą su savo grupe Vilniaus "Forum palace" surengs pasaulinio garso vokalistė Tarja Turunen, operinį balsą derinanti su gitarinės muzikos skambesiu. Šį kartą scena ji dalinsis su grupe "Crimson Blue”, kurioje vietą prie mikrofono taip pat užima moteris.
Bilietus į vienintelį Tarjos koncertą platina visos "Bilietai LT" kasos ir internete.

Ryškiausia šių dienų Suomijos roko scenos žvaigždė Tarja Soile Susanna Turunen-Cabuli, dabar su savo vyru ir vadybininku gyvenanti Argentinoje, geriausiai žinoma tiesiog kaip Tarja. Įstabaus balso savininkė aukštai vertinama ir sunkiosios, ir klasikinės muzikos gerbėjų. Nors ji išgarsėjo, kuomet savo sodriu operiniu sopranu nuspalvino garsiausių suomių simfoninio metalo atstovų "Nightwish” kūrinius, po skyrybų su jais 2006 metais Tarja pradėjo ir tęsia sėkmingą solinę karjerą.

Plačiau
Alytiškiai Helovyną šventė su grupe "Berserker"

Vilniečių grupė "Berserker" neįprastu koncertu pradžiugino gerbėjus Alytuje. Spalio 31 dieną Dzūkijos sostinės bare "Fenix" muzikantai atliko specialią coverių'ų programą, sugrodami "Metallica", "Guns N'Roses", "Aerosmith", Alice Cooper, "The Cranberries" ir kitų žinomų atlikėjų hitus bei žinomiausias savo kūrybos dainas. Grupės "AC/DC" perdirbinio "Highway To Hell" vaizdo įrašą grupė patalpino savo Youtube kanale.
Artimiausiu metu turštų pasirodyti debiutinis "Berserker" albumas "Dark Worlds Collide".

Komentuoti
"Juodvarnis" publikuoja ištrauką iš pasirodymo Wackene

Grupė "Juodvarnis" publikuoja dainos "Audra prieš tylą" vaizdo įrašą iš Vokietijoje vykusio festivalio "Wacken Open Air". Jame dar galima išvysti spalį grupę palikusį būgnininką Gediminą, kurį pakeitė buvęs "Life's Edge" narys Augustinas.
Šiųmetinių "Wacken Metal Battle" nacionalinio turo nugalėtojų pasirodymą galima pasižiūrėti čia.

 

 


Komentuoti
Norvegų sunkiąją sceną kartu su "Mayhem" Vilniuje pristatys "Blodhemn”

MayhemIškart po Vėlinių rimties, pirmadienį, lapkričio 3 dieną, į Lietuvą atvyksta viena skandalingiausių norvegų sunkiosios muzikos grupių "Mayhem". Šį kartą koncertiniame ture ją lydi tautiečiai "Blodhemn”. Abi šios grupės šiemet išleido naujus albumus - ir jų dainas mūsų publika turės progos įvertinti netrukus.

Bilietus į vienintelį "Mayhem" ir "Blodhemn” koncertą Lietuvoje, kuris vyks Vilniaus klube "New York", galima įsigyti visose "Tiketa" kasose ir internete.

Norvegijos black metalo scena garsi visame pasaulyje. Vieni jos pionierių, vėliau lėmusių ir šios scenos suklestėjimą, yra pasauliniam juodmetalio elitui priklausanti grupė "Mayhem”. Trisdešimt jos gyvavimo metų nužymėti įvairių skandalingų įvykių. Pastaruoju metu ši grupė labiausiai garsėja ekstremaliais šou, o kai kurie jų elementai gali nustebinti net visko mačiusius žiūrovus. Šių metų birželio 6-ąją, po septynerių metų pertraukos pasirodė naujasis "Mayhem" studijinis albumas "Esoteric Warfare". Pristatydami jį muzikantai rengia jubiliejinį pasaulinį turą "30 Years Anniversary Tour, Part 1&2”.

Plačiau
GET YOUR GUN koncertą Vilniuje užbaigs hipnotizuojanti violončelė

Get Your GunDaniškos psichodelikos ir stoner roko atstovai GET YOUR GUN jau spalio 25 dieną, šeštadienį, pasirodys klubo "New York" scenoje. Trijulė sykį jau užkariavo lietuvių širdis VA festivalyje, o šįkart Vilniuje pristatys klubinę programą, kurią užbaigs ypatinga staigmena.

Kūrybiškų idėjų nestokojantys muzikantai kiekviename koncerte Baltijos šalyse publikai yra pasiryžę pateikti nuoširdų siurprizą - savo programą vainikuoti vienu atmosferiškiausiu kūriniu "Tender Lies" kartu su vietiniu violončelės muzikantu. Styginio instrumento garsai jau užhipnotizavo klausytojus ketvirtadienio pasirodyme Estijoje, penktadienį pradžiugins Latvijos publiką, o šeštadienį - ir Vilniaus koncerto dalyvius. "New York" klube itin trapią ir tuo pačiu gilią kompoziciją "Tender Lies" danai atliks su violončelininke Dovile Rimšaite.

Plačiau
<- Ankstesnis Kitas -> Paskutinis ->>