Grupė „SkeleToon“ prašo paramos albumo įrašams

Italijos power metalo grupė "SkeleToon" nutarė įrašyti trečiąjį albumą, o savo tikslui įvykdyti prašo gerbėjų paramos. Muzikantai savo būsimam konceptualiam darbui "They Never Say Die" lėšų tikisi surinkti iš sutelktinio finansavimo puslapyje sukurto projekto: https://musicraiser.com/projects/9749
Fanai gali ne tik tiesiogiai prisidėti prie disko finansavimo, tačiau ir prie paties turinio! Visas sąlygas galite rasti čia: https://www.facebook.com/Skeletoonband/videos/2019302631671968/
"SkeleToon" gyvuoja jau 7 metus ir per savo karjerą dalijosi scena su "Korpiklaani", "Masterplan" ar "Tygers of Pan Tang".

Plačiau
„W.A.S.P.“ publikuoja naują tekstinį vaizdo klipą

Vasarį amerikiečiai "W.A.S.P."  išleido perrašytą savo vieną geriausių albumų "The Crimson Idol", kurio naujoji versija vadinasi "ReIdolized (The Soundtrack To The Crimson Idol)". Blacie Lawless kompanija siūlo prisiminti naujai atgimusią dainą "Doctor Rockter", kuriai jau sukurtas ir tekstinis vaizdo klipas. Sausio pabaigoje buvo paviešintas vaizdo klipas dainai "Chainsaw Charlie".
Praėjusį rudenį grupė skyrė albumo "ReIdolized" pristatymui Europoje. Šiuo metu kolektyvas ruošiasi vasaros festivaliams.

Plačiau
Šią savaitę - naujas „Rainbow“ singlas

Kovo 16 d. britų roko grupė "Rainbow" gerbėjus pradžiugins nauju singlu "Waiting For A Sign". Japonijoje šis Ritchie Blackmore kūrinys pasirodė jau kovo 8-ąją. Dainą taip pat bus galima rasti balandžio 6 dieną pasirodysiančiame albume "Memories In Rock II".
Legendinė buvusio "Deep Purple" gitaristo Ritchie Blackmore grupė atsikūrė 2015-aisiais, vokalisto pareigas atidavė čiliečiui Ronnie Romero. Kolektyvas pernai išleido porą singlų, o paskutinis pilnas studijinis "Rainbow" albumas "Stranger in Us All" buvo išleistas prieš 22 metus.

Plačiau
„Drawn And Quartered“ perleidžia savo albumą

Sietlo death metalo veteranai "Drawn And Quartered" balandžio 3 dieną vinilinės plokštelės formatu perleis savao 3-ąjį darbą "Hail Infernal Darkness". Albumas pasirodė dar 2006 metų pradžioje, bet iki šiol buvo galima įsigyti tik CD versiją. Po 12 metų muzikantai ribotu tiražu pradžiugins ir vinilo gerbėjus. Visais leidybos reikalais užsiima kompanija "Krucyator Productions". Pastaroji kompanija pernai kasetėje išleido naujausiąjį grupės darbą "Feeding Hell's Furnace".
Kas negirdėjo "Drawn And Quartered" albumo, jį oficialiai galima pasiklausyti leidybinės kompanijos Bandcamp paskyroje.
Užsisakyti plokštelę galima čia: https://krucyator.bandcamp.com/album/hail-infernal-darkness.

 

 

 


Komentuoti
Progresyviojo metalo gerbėjams - gera žinia iš „Hypnotheticall“ stovyklos

Kovo 16 d. Italijos progresyviojo metalo grupė "Hypnotheticall" išleis trečiąjį studijinį darbą, kuris vadinsis "Synchreality" ir pasirodys po leidybinės kompanijos "Revalve Records" vėliava. Albumo kontūrai pradėjo ryškėti dar 2016 m. pradžioje, kai grupė įrašė singlą "Awake(ning)", o šių metų pradžioje buvo sukurtas tekstinis vaizdo klipas dainai "Dreaming in Digital".
Kol kas paskutinysis "Hypnotheticall" albumas "A Farewell To Gravity" buvo išleistas 2013-aisiais.

 

 

 


Plačiau
„De La Muerte“ publikuoja naują tekstinį vaizdo klipą

Roberto Rodriguez filmų įkvėpti Italijos hardrokeriai  "De La Muerte" publikuoja naują tekstinį vaizdo klipą dainai "The Last Duel" iš praėjusių metų pabaigoje pasirodžiusio albumo "Venganza". Kiek anksčiau muzikantai buvo pristatę pirmojo singlo tekstinį vaizdo klipą, pavadintą pačios grupės vardu.
Įsigyti naujausią italų albumą galima čia: http://revalverecords.bigcartel.com/product/de-la-muerte-venganza.

 

 

 


Plačiau
Buvę „HIM“ ir „Amorphis“ nariai įkūrė naują grupę

Buvęs "HIM" gitaristas  Mikko "Linde" Lindström ir būgnininkas Mika "Gas Lipstick" Karppinen suvienijo jėgas su buvusiu "Amorphis" bosistu Niclas Etelävuori ir įkūrė naują grupę "Flat Earth". Kolektyvo frontmeno vaidmuo atiteko "Polanski" vokalistui Anttoni  Pikkarainen.
Gimtajame Helsinkyje muzikantai jau pradėjo debiutinio albumo įrašus. Darbai vyksta garsiojoje "Finnvox" studijoje, o būsimąjį diską prodiusuoja Hiili Hiilesmaa, anksčiau dirbęs ne tik su minėtais "HIM" ar "Amorphis", bet ir su "Apocalyptica" bei "The 69 Eyes".
Mikko ir Mikka beveik visą laiką muzikavo pernai išsiskirsčiusių "HIM" sudėtyje, o Niclas taip pat 2017-aisiais paliko "Amorphis" gretas, kuriose jis buvo 17 metų. 

 

 

 

 


Plačiau
„Amorphis“ baigė naujo albumo įrašus

Helsinkio grupė "Amorphis" jau baigė būsimojo albumo įrašymo darbus studijoje ir publikuoja 13-ojo disko višelį. Albumas vadinsis "Queen Of Time" ir parduotuvių lentynose atsidurs gegužės 18 d. Šiame suomių darbe išgirsime tikrus styginius instrumentus, orkestruotes bei tikrą chorą. taip pat daugelio dainų teksto autorius Pekka Kainulainen čia įrašė savo balsą, sakydamas tekstą gimtąja kalba.
Albumo višelio autorius Jean "Valnoir" Simoulin iš studijos "Metastazis", kūrusios viršelį ir naujausiam vilniečių "Au-Dessus" albumui "End Of Chapter".
Netrukus "Queen Of Time" diską bus galima užsisakyti, o iki to laiko dar gerbėjus turėtų pasiekti ir pirmasis singlas.
Kol kas paskutinysis "Amorphis" albumas "Under the Red Cloud" buvo išleistas 2015 m. rudenį.

 

 

 


Komentuoti
<- Ankstesnis Kitas -> Paskutinis ->>