Gausybė roko žvaigždžių susibūrė į projektą "Teenage Time Killer"

Hardcore punk legendos "Corrosion of Comformity" nariai Mike Deam ir Reed Mullin nutarė sukurti naują projektą, kurį pavadino "Teenage Time Killer". Jau žinoma, kad prie projekto prisijungs Corey Taylor ("Slipknot"), Max Cavalera ("Soulfly"), Dave Grohl ("Foo Fighters"), Lee Wing ("Fear"), Pat Hoed ("Brujeria"), Randy Blythe ("Lamb of God") ir kt.
"Teenage Time Killer" jau pradėjo albumo įrašų darbus, kurio dalis bus įrašyta Dave Grohl studijoje.

Komentuoti
Buvęs "Iron Maiden" vokalistas suvienijo jėgas su bulgarų grupe

Bulgarijos heavy metal grupė "John Steel" paviešino dvi dainas iš savo būsimojo albumo. Kūriniai "Nightmare" ir "Evil Sky" ypatingi tuo, kad juose vokalo partijas atlieka buvęs "Iron Maiden" vokalistas Blaze Bayley.
Dainą "Nightmare" galite pasiklausyti čia.

 

 

 


Komentuoti
"Rush" daina skamba tv reklamoje

Kanadiečių grupės "Rush" daina "Working Man" buvo panaudota mažmeninės prekybos giganto "Walmart" televizijos reklamoje. Šis tinklas planuoja per ateinančius 10 metų investuoti į savo plėtrą daugiau nei 250 mln. JAV dolerių, sukurti daug naujų darbo vietų.
Reklaminį klipą galima pasižiūrėti čia.

 

 


Komentuoti
Incidentas "Suicidal Tendencies" koncerte baigėsi žiūrovo mirtimi

Sausio 22 dieną JAV crossover legendos "Suicidal Tendencies" koncertavo Solothurn mieste Šveicarijoje. "Kulturfabrik Kofmehl" salėje vykusio renginio metu vienas žiūrovas šoko nuo scenos į minią. Pirmasis bandymas buvo sėkmingas, tačiau antrą kartą pakartoti triuko laimingai nepavyko - žiūrovas atsidūrė ant grindų. Sužeistasis buvo skubiai nugabentas į ligoninę, tačiau po 2 dienų mirė.

 


Komentuoti
"Black Sabbath" ir "Led Zeppelin" gavo "Grammy" apdovanojimus

Sausio 27 dieną Los Andželo "Staples Center" arenoje įvyko 56-ąjį kartą buvo išdalinti "Grammy" apdovanojimai. Ne tuščiomis iš jų grįžo legendinės grupės "Black Sabbath" ir "Led Zeppelin". "Black Sabbath" laimėjo statulėlę geriausio metalo dainos atlikimo kategorijoje (už dainą "God Is Dead?"), o "Led Zeppelin" - už geriausią roko albumą ("Celebration"). Geriausia roko daina buvo pripažintas kūrinys "Cut Me Some Slack", kurį atlieka Paul McCartney, Dave Grohl ("Foo Fighters", ex-"Nirvana"), Krist Novoselic (ex-"Nirbvana"), Pat Smear ("Foo Fighters", ex-"Germs").
Netrūko ceremonijoj ir įspūdingų pasirodymų. "Metallica" savo hitą "One" atliko su kinų pianistu Lang Lang, o šventė baigėsi grupių "Nine Inch Nails", "Foo Fighters" ir "Queens of the Stone Age" narių pasirodymu.

Komentuoti
Prizą gavo... po 44 metų

Sausio viduryje vokietis Günter Zettl gavo prizą, kurį stengėsi laimėti prieš 44 metus. 1969 metais Rytų Vokietijoje gyvenęs 18-metis moksleivis per savo radijo imtuvą klausėsi radijo laidos "Hallo Twen", kurią transliavo Vakarų Vokietijos stotis "Saarlandische Rundfunk". Įminęs, kad radijo eteryje groja britų roko grupė "The Creation", paauglys nusiuntė atviruką konkursui, kuriame buvo galima laimėti minėto kolektyvo vinilinę plokštelę. Kadangi tąkart Günter nieko nelaimėjo, ši istorija buvo ilgam užmiršta.
Po daugiau nei 30 metų G.Zettl nutarė pasidomėti kodėl jam buvo uždrausta gimtinėje dirbti mokytoju. Atsakymas glūdėjo Stasi (Valstybės saugumo ministerijos) failuose. Kuomet dokumentai tapo tapo vieši, Günter rado savo bylą, o joje - sulaikytą atviruką.
Šią istoriją vyras papasakojo "Saarlandische Rundfunk" radijo stočiai. Nepaisant to, kad laida "Hallo Twen" jau nebegyvuoja 40 metų, stoties darbuotojai įteikė melomanui prizą - "The Creation" plokštelę.

Komentuoti
"Black Label Society" publikuoja naujo albumo viršelį

Balandžio 8 dieną savo naują albumą išleis amerikiečiai "Black Label Society". Zakk Wylde Wylde grupė, neseniai išsiskyrusi su ilgamečiu gitaristu Nick Catanese, gerbėjams pateiks šiuos kūrinius: "Fields Of Unforgiveness", "My Dying Time", "Believe", "Angel Of Mercy", "Heart Of Darkness", "Beyond The Down", "Scars", "Damn The Flood", "I've Gone Away", "Empty Promises", "Shades Of Gray", "Dark Side Of The Sun (bonus track)", "The Nomad (bonus track)".
Daina "My Dying Time" bus išleista ir atskiru singlu. Kol kas paskutinysis "Black Label SOciety" studijinis albumas "Order of the Black" buvo išleistas 2010 metais.

 


Komentuoti
"Vallenfyre" įrašinėja antrąjį albumą

Iš "Paradise Lost", "My Dying Bride", "At The Gates" ir "Doom" narių sudaryta Britanijos grupė "Vallenfyre" įžengė į studiją, kur bus pradėti antrojo albumo įrašai. Tikimasi, kad diskas "Splinters", kurį prodiusuoja Kurt Ballou, dienos šviesą išvys šių metų balandžio mėnesį. Grupės įkūrėjas Gregor Mackintosh tikina, kad ir šįkart išgirsime senamadiškai sukaltą gerą death metalą.
"Paradise Lost" gitaristas G.Mackintosh grupę įkūrė 2010 metais, o po metų kolektyvas debiutavo EP ir albumu "A Fragile King".

 


Komentuoti
<- Ankstesnis Kitas -> Paskutinis ->>