2006 Rugpjūčio 07
Mandragora

Grupė pradėta kurti 1998 m. vasario mėnesį. Gitaristas Rimas ėmė ieškoti kitų muzikantų ir gegužės mėnesio pradžioje Mandragora suformuota. Beje, grupei padeda sesijinė vokalistė Vaiva. Tais pačiais metais birželio pabaigoje buvo atliktas bandomasis įrašas. Dėl prastos įrašo kokybės buvo platinamas ne prekybos taškuose, o tik draugų rate. šio įrašo dėka grupė buvo pakviesta dalyvauti pradedančiųjų metalinių grupių festivalyje Naujas kraujas (1999). Nors Mandragora netapo metų atradimu, tačiau atkreipė į save daugelio sunkiosios muzikos gerbėjų dėmesį.

Išbandžiusi save scenoje grupė sėdo į studiją Porno Sound ir 1999 m. vasarą įrašė demo MCMXCIX. šį grupės produktą ėmėsi platinti Dangus Production ir tų pačių metų pabaigoje MCMXCIX pasirodė prekyboje. šiame demo kūrybos ašis yra melodingumas, tačiau nevengiama ir griežtesnių rifų. Tokia tendencija išlieka ir 2000 m. išleistame demo Posthumous Art. Naujas grupės produktas pasižymi dar didesne stilių įvairove. Be įprastų metalinių sąskambių čia galima aptikti klasikos, džiazo elementų. Naujajame įraše nebėra klavišinių instrumentų, tad visa melodija išgaunama gitaromis. Muziką pagyvina akustiniai intarpai, dubliuotos gitarų soluotės, reti moteriško vokalo prisilietimai. Be devynių originalių kūrinių įrašytas ir Depeche Mode koveris Behind the Wheel.

2003 m. birželį pradėti trečiojo albumo įrašai Tamsta studijoje. 2005 m. albumo paruošiamieji darbai baigti. Naujasis Mandragora darbas vadinasi At The End ir pasižymi griežtesniu, aršesniu, o taipogi ir brandesniu skambesiu. Visiškai atsisakoma moteriško vokalo ir klavišinių. Tų pačių metų pabaigoje iš aktyvios veiklos grupėje pasitraukia ir gitaristas Lukas Zinkevičius, iki šiol vis dar talkinantis grupei koncertų užsienyje metu.

2006 m. gegužę dėl sunkiai suderinamo darbo grafiko ir šeimyninių priežasčių iš grupės teko pasitraukti ilgamečiui jos nariui Audriui.

 

Nariai

  • Emilis Mamedaitis - būgnai
  • Rimas Ganseniauskas - gitara
  • Kiril Demjanenko - gitara
  • Mindaugas Džiautas - bosinė gitara

 

Diskografija

Demo

  • Demo MCMXCIX (1999)
  • Demo Posthumous Art (2000)

Albumai

  • At The End (2005)

Nuorodos:

Oficiali svetainė

Komentarai
Vardas:


Kiek bus du kart du plius 2 ?