2006 Kovo 20
Nowena
Viskas prasidejo nuo dviejų draugų svaičiojimų apie muziką, mėgstamas grupes bei muzikantus. Kam kilo mintis suburti grupę sunku ir pasakyti, bet trumpiau nei per 2 savaites laiko, buvo surasti būsimi muzikantai, kurie norėtų įgyvendinti įdėją - tureti grupę,išreikšti save, kąnors sukurti ar tiesiog pabandyti laimę muzikoje.

Jau nuo pat susikūrimo pradžios buvo aibė nesklandumų, nesutarimų, charakterių skirtumų. Tad kaip gaila buvo, pakeista daugybė narių grupei dar neužlipus ant scenos.Tačiau pirmas koncertas įvyko 2004.06.26 lietingą šeštadienio dieną. Buvo sugroti vos 2 kūriniai, kurie davė pradžią jaunai, vos žengiančiai pirmus žingsnius grupei. Nepraėjus nei porai savaičių grupę paliko vokalistas, kuris ją ir sukūrė (Matrasas).ši netektis buvo netikėta, tačiau išėjo į naudą.Dauguma žmonių galvojo, kad daugiau niekada neužlipsime ant scenos, bet jie klydo… Daug praleistų valandų grojant, ieškant žmonių galinčių prisidėti bei, žinoma pinigų - juk akustinėm gitarom negrosi ir puodų nedaužysi.Grupė "NOVENA” atgimė naujai rugsėjį.Su vokalistu Marium bei būgnininku Paulium.Su  atsinaujinusia sudėtimi sugrojom antrajame koncerte gruodžio 5 dieną kartu su grupe "renegade”(ukmergė).Po savaitės sekė kitas koncertas su "RENEGADE” bei grupe "DEADLINE”. Daugelis žmonių vadina mus"giminės grupe" - kadangi grupėje yra 3 pusbroliai. Iš kurių Marius (vokalas) bei Edmundas ( el.gitara) yra broliai. Grojamas muzikinis stilius dažnas mums užduodamas klausimas. Pradžioje pop punk rock. Dabar melancholic rock, bet tai dar tik savo muzikinio skambesio ieškojimas, kurio ieškoma kitų užsienio grupių įrašuose. Kaip ("Type of negative”, "The 69 eyes” , "Anathema”, "Lacrimus profundere”, "Entwine”, "Six feet under”, "Cannibal corpse”, "Alter bridge”). Dabar aktyviai ieškome žmoniu galinčių padėti grojimo patirtimi bei naujais pasiūlymais. Kurių dėka norėtume parodyti save ne tik ukmergės publikai, bet ir daliai Lietuvos. Netrukus turėtų pasirodyti nuotraukos iš pirmojo koncerto ir pora garažo sąlygomis įrašytų mūsų kūrinių.

Spalio 29 dieną įvyko paskutinis koncertas senuoju sastatu, poto grupę paliko vokalistas bei būgnininkas . 2006-ieji prasidėjo su naujais žmonėmis grupėje. į grupę atėjo gitaristas Toma, būgnininkas Donatas ir vokalistė Justė.Nauji veidai - naujas projektas, tuo pačiu ukmergeje gerai žinomu pavadinimu - "Nowena” .
Nauja sudetis nestovi vietoje ir rimtai įkibusi darban sparčiai juda į priekį.


Nariai:
            Justė Pavasarytė (vokalas)
            Tomas Danisevskis (gitara)
            Gytis Grinys (bosinė gitara )
            Donatas zinkevicius (mušamieji)
Interento svetaines adresas www.novena.tai.lt
Komentarai
Vardas:


Kiek bus du kart du plius 2 ?