2006 Birželio 25
Vėlinės
Grupės sudėtis:
  Robertas - gitara, vokalas
  Rimantas - gitara
  Justė - vokalas
  Martynas - bosinė gitara
  Arminas - mušamieji

Buvę nariai:
  Edita - vokalas
 Giedrius - mušamieji
                     
Grupės "Vėlinės” pagrindas susikūrė 2002 m. sausio mėnesį, kuomet prie gitaristo Roberto ir būgnininko Giedriaus (anksčiau grojusių grupėje Flora) prisijungė bosistas Martynas. Dėl laiko stokos (mokslų užbaigimas, darbai), kūrybinis procesas nebuvo toks sėkmingas ir intensyvus, koks tikėtasi. Rudenį užsibrėžtas tikslas patekti į festivalį "Naujas kraujas”, todėl į grupę pakviesti gitaristas Rimantas ir vokalistė Edita, kurie pagyvino muzikinę veiklą.
2003 03 30 sudalyvauta taip lauktame festivalyje "Naujas kraujas”, kuris "Vėlinėms” ir tapo pirmuoju krikštu scenoje. Deja, "užmigus ant laurų", grupės stovykloje stojo mirtina tyla... Vėl darbai, mokslai, laiko trūkumas ir pan. Vasaros viduryje buvo atgrotas vienas koncertėlis kartu su "Stone‘s lament" ir tiek. Rudenį į švediją išvažiavo grupės vokalistė Edita. Galbūt šis faktas ir paskatino rimčiau pažvelgti į grupės likimą. Pradėta ieškoti naujos vokalistės. Tiesą sakant, labai nustebome, kai į skelbimą gavome labai greitą atsakymą - apsireiškė mergina, vardu Justė. Jau po pirmos repeticijos kartu buvo aišku, kad prarasti tokį "deimančiuką" būtų neatleistina... Taigi, nuo 2004 rudens buvo imtasi naujų žygių viename iš Fabijoniškių garažų rūsių ir sukurta pilna programa (+/- 35 minutės).
2004 metų spalio mėnesį pagaliau vėl užlipome ant scenos - Vilniuje grojome koncerte "Speigas". Lapkričio mėnesį buvome pakviesti groti Raseiniuose, koncerte "Metalinis lapas", gruodžio mėnesį - Panevėžyje, koncerte "Juodoji ugnies jėga". Grupė nežada sustoti, ir per artimiausius kelis mėnesius rengiasi pasirodyti Kauno, Mažeikių,  bei vėlgi - Panevėžio, klausytojams.
Grupės narių muzikiniai skoniai ganėtinai skirtingi (nuo bliuzo iki blackmetal), tačiau juos ir stengiamasi sujungti į vieną visumą. Grupės grojamas stilius ganėtinai sunkus ir įvairus, su bliuzo įtaka, todėl tinkamiausiai jį būtų vadinti tiesiog melodic rock/metal. Dainų tematika - nusivylimas kasdienybe, tamsių jausmų išaukštinimas, pagonybės akimirkos, prasmės ieškojimas nebūties labirintuose...
2005 vasario - kovo mėnesių sandūroje studijoje buvo įrašytas trijų dainų promo EP. Vėliau dėl šeimyninių aplinkybių grupę pailko vienas iš jos įkūrėjų, būgnininkas Giedrius. Keletas koncertų su vis skirtingais žmonėmis už būgnų atnešė naujovių, bet ne pastovumo. Laimei, nuo rugsėjo mėnesio į grupę ateina Arminas ir kūrybinis procesas tesiamas toliau.
 

EP dainų sąrašas:

  1. Vėlinės
  2. Kelkis žmogau
  3. Pakeliu rankas


Kontaktai:
Martynas Vaškevičius
Tel.: 8 687 13162
[email protected]
Komentarai
Vardas:


Kiek bus du kart du plius 2 ?