2006 Liepos 05
WOZU
Pirmoji grupės muzikinė užuomazga prasidejo dar 2001 metais, kai būrelis draugų, pasivadinę WOZU(kam, kokiu tikslu), padedami mokytojo Vytauto Staniuolionio, pradejo groti pankroko ir metalo mišini. Bėgant metams grupės nariai tobulėjo ir grojo ivairiuose mokykliniouse reginiuose bei sudalyvavo keliuose konkursuose. Tačiau vėliau jų veikla apmirė, taip ir nepasiekusi platesnių vandenų.
2004 metais grupę palieka tuometinis grupės vokalistas-gitaristas Vytautas Pledis.

2005 metų pradžioje bosistas-Martynas Garbačas ir būgninkas-žilvinas Ivanovas nusprendžia atkurti muzikinę veiklą. Balandžio pabaigoje į grupę įšventinamas naujasis vokalistas-gitaristas Liudas čereškevičius.

Oficiali grupės susikūrimo data laikoma būten 2005 metų balandis, nes į grupe atėjus Liudui čereškevičiui iš esmės pasikeite grupės grojimo stilius, koncepcija bei muzikinės kompozicijos. Viskas buvo pradėta iš naujo. Tačiau pavadinimą nuspręsta palikti tą patį, nes jis visapusiškai atspindėjo vaikinų supratimą apie muziką ir gyvenimą - KAM, KOKIU TIKSLU!!!

2005 metų gegužės pabaigoje grupė jau sugroja pirmąjį savo koncertą. Padidinę muzikinį repertuarą bei ėmę rimčiau žiurėti į muziką vaikinai aktyviai pradeda koncertuoti Vilniaus mieste.

Per gan trumpą laiką WOZU sudalyvauja beveik visuose įmanomose alternatyvios muzikos naujų grupių konkursuose bei puikiai pasirodo juose ("Brodvėjus Star 2005" užimta 3 vieta, patenkama į festivalį "Naujas Kraujas 2006" ir ten puikiai pasirodoma finale, "Eurorock 2006" kunkurse užimama 2 vieta). Užlipe į didesnes scenas vaikinai suburia vis didesnį fanų palaikymo būrį ne tik Vilniuje, bet ir kituose Lietuvos miestuose.

 
šiuo metu WOZU formuoja savitą grojimo stilių bei ivaizdį. Pastarajį, matyt, vaikinams jau pavyko atrasti - juodomis figūromis išsimarginę veidus, jie vis labiau šiurpina ir traukia aplinkinių dėmesį. Kuriant tokį "gentainišką" įvaizdi nemenkai prisidėjo buvęs grupės vokalistas-gitaristas Vytautas Pledis.

Muzikine prasme jie groja alternatyvu metala - būtent taip jie įvardina savo grojama muzika, kurioje natūraliai yra bandomi sujungti ivairūs muzikiniai stiliai bei garsai. Pagrindinė grupės kūrybos kryptis bei ideologija - "groti tai, ką jauti” ir "bandymas kurti, o ne "daryti" muzika", "jokio dirbtinumo”. Vadovaudamiesi tokia logika,  WOZU bando eiti keliu į savitą stilių, kuris po truputį ryškeja jau dabar.
WOZU nariai:
Liudas čereškevičius - vokalas, gitara
Martynas Garbačas- bosinė gitara
žilvinas Ivanovas - mušamieji
 
Grupės oficiali svetainė - wozu.puslapiai.lt

Komentarai
Vardas:


Kiek bus du kart du plius 2 ?