Guns N' Roses - Chinese Democracy
Vartotojo vardas:
Saphyra
Žinutės: 9
Parašė: 2012-03-12 15:10:28
Na, laukiu kvietkų į šį daržą. grin
Aš asmeniškai labai bijojau klausyti šį albumą, nes girdėjau nemažai blogų atsiliepimų. Bet kai pagaliau paklausiau.. Man atsivėrė akys. Pasirodo jau buvau girdėjus porą dainų per youtube ir jas jau buvau spėjus pamilti. Pvz.: This I Love, Street Of Dreams. Šis albumas beregint tapo vienu mano mylimiausių.
Ir dar kai ką supratau - visi kurie rašė tuos blogus atsiliepimus paprasčiausiai negali susitaikyt, kad albumas gali būti geras ir be senų grupės narių. Aš tokius žmones vadinu "Slash's bitches"

And what about you?
Vartotojo vardas:
Linas
Žinutės: 471
Parašė: 2012-03-12 17:33:24
Albumas neiįstrigo atmintyje. Reikėtų dar kartą perklausyti, kad kažką plačiau būtų galima pakomentuoti
Vartotojo vardas:
Povke
Žinutės: 2471
Parašė: 2012-03-13 02:47:06
Na, iki tol kol oficialiai albumas buvo išleistas, jau nemažai dainų buvo atlikta gyvai arba šiaip nutekėjo internete ("Madagascar", "IRS", titulinis "Chinese Democracy"). Tad kuomet savo rankose jau laikiau albumą, nedaug ką naujo radau. O kas jame yra, labai patiko. Aišku, sunku lygint su "Use Your Illusion", bet vistiek verta "GNR" vardo ir kur kas įdomiau nei "Velvet Revolver" ar kiti Slash projektai. O ir šiaip diskas gražiai apipavidalintas Jei tikėt gandais, jau netrukus bus įrašinėjamas naujas albumas. Nekantriai laukiam.