Armageddon Descends II 2014-03-01
Vartotojo vardas:
Priest13
Žinutės: 5
Parašė: 2013-12-26 22:08:07
Kitų metų kovo mėnesį Vilniuje juodos srovės susilies į singuliarumą ir vėl įvyks tamsiausias metų renginys "Armageddon Descends II". Apeigos įvyks kovo 1 dieną klube "Kablys".

Praeitų metų renginys susilaukė didžiulio susidomėjimo ir pilnai patenkino mūsų lūkesčius – garso kokybė bei atmosfera buvo išskirtinė. Todėl šiais metais Nekrokatarsis kongregacija žada ne tik išlaikyti aukščiausią lygį, bet sieks padaryti dar tamsesnį ir įspūdingesnį renginį.

Su pasididžiavimu norime pristatyti pagrindinius "Armageddon Descends II" svečius – savo kerus Vilniuje paskleis okultinio death metalo šventikai GRAVE MIASMA. Ši grupė per daugiau nei dešimt savo gyvavimo metų išleido tik tris įrašus tačiau kiekvienas iš jų yra laikomas neginčytinas šedevras okultinio death metalo padangėje. GRAVE MIASMA šiais metais išleido savo pirmąjį ilgos trukmės albumą "Odori Sepulcrorum", kuris jau spėjo nušluostyti nosis kitiems ekstremalaus metalo kolektyvams. Grupės gyvi pasirodymai yra autentiški mirties muzikos ritualai alsuojantys slegiančia atmosfera. GRAVE MIASMA kūryba - tai ne vien numirėliais ir katakombom dvokianti muzika. Tai okultizmu ir tamsos meditacija persunkta dvasinė levitacija. GRAVE MIASMA yra tikroji mirties esencija!

Greitu metu pristatysime ir kitus renginio svečius. Festivalio koncepcija išlieka ta pati – tik tamsiausia ir ekstremaliausia muzika, be jokių kompromisų! Visus tikro mirties metalo gerbėjus kovo mėnesį kviečiame kartu pakelti chaoso taurę!

"Armageddon Descends II"
2014 m. Kovo mėn. 1 d., "Kablys" (Kauno g. 5, Vilnius)
Grupės:
Grave Miasma - Atmosferiško Death Metal Levitacija (Didžioji Britanija)
+ TBA

Kaina: TBA
FB: www.facebook.com/Nekrokatarsis
Vartotojo vardas:
Priest13
Žinutės: 5
Parašė: 2014-01-15 19:55:10
Skelbiamos dar dvi grupes

Kauniečių LUCTUS pristatinėti turbūt nereikia – tai buvo praeitų metų aktyviausia Lietuvos juodmetalio grupė, išleidusi naują albumą "Stotis” ir sugrojusi ne vieną dešimtį koncertų. 2014-ieji Kauno brigadai nusimato vėl kupini veiklos, bet pasirodymas "Armageddon Descends II" bus išskirtinis. 2004 m. LUCTUS išleido albumą "Ad Arma!”, kuris privertė atkreipti dėmesį į Lietuvos padangėje kylantį naują sutvėrimą, taigi 10-ies metų proga LUCTUS sugros visą "Ad Arma!" repertuarą. Taip pat bus atlikti keli kūriniai iš visiškai šviežios kūrybos – praeitis susitiks su ateitimi, o dabartyje atsivers laiką ryjantis sukūrys.

"Armageddon Descends II" apeigas atidarys NYKSTA. Ši komanda susiformavo visai neseniai ir, kol kas, dar neišleido savo debiutinio albumo, tačiau jau spėjo susilaukti nuoširdaus susidomėjimo, o kartais net ir pripažinimo. NYKSTA grojamas urbanistinis juodmetalis yra šiurkštus, apatiškas ir beviltis, tačiau toli gražu ne paviršutiniškas. Vilniečių gyvi pasirodymai traukia ir slegia tarsi psychinio ligonio kraupūs kliedesiai. Dėl šių priežasčių grupė pasirodys Armageddon Descends II scenoje! Vilniečiai pristatys kūrinius iš greitai pasirodančio albumo bei pateiks keletą naujų eksperimentų. "NYKSTA siekis – išprievartauti klausytoją postmodernaus pasaulio niūria kasdienybe. Šį kartą ruošiamės tai padaryti tiek garsu, tiek vaizdu. Norime psichozės." – teigia grupės gitaristas L.

Tačiau tai dar ne viskas – kitas triukšmo ir vaizdo apraiškas paskelbsime greitu metu. Sekite naujienas – ugnies ir chaoso trikampis netrukus bus apibrėžtas!
Vartotojo vardas:
Priest13
Žinutės: 5
Parašė: 2014-02-05 21:03:42
Pogrindžio aktyvistų komanda Nekrokatarsis skelbia paskutinius du kolektyvus, kurie vainikuos festivalio "Armageddon Descends II" apeigas. Tai yra čekai INFERNO bei italai DEMONOMANCY.

Plačiai žinomi blekeriai INFERNO susikūrė 1996-aisiais metais ir yra išleidę 6 pilnus albumus bei krūvą mažesnės apimties leidinių. INFERNO jau svečiavosi Lietuvoje 2012-ųjų lapkritį, koncerte "Lapkričio Speigas, tačiau "Armageddon Descends II" scenoje pamatysite visai kitą grupę, nes per šį trumpą laikotarpį čekai stipriai pakeitė savo muzikos stilistiką bei įvaizdį scenoje. Praeitais metais INFERNO išleido fantatizmo kupiną albumą "Omniabsence Filled by His Greatness", kuriame čekai demonstruoja savitą, išvystytą stilistiką. Tuo tarpu INFERNO gyvųjų pasirodymų metu vyksta tikras ritualas - čekai įtraukia klausytoją tiek muzikine kiek vizualine prasme. Būtent tai ir pamatysite "Armageddon Descends II" scenoje, kurioje grupė pasirodys daug geresnėmis sąlygomis, nei praėjusio vizito metu.

Kiti festivalio svečiai, DEMONOMANCY, atstovauja šiurkštaus pogrindinio black/death metal stovyklai. Jei neesate abejingi tokių grupių kaip ARCHGOAT, BEHERIT ar BLASPHEMOPGHAGHER skambesiui, tuomet italų grojamas bestialinis juodmetalis užvirins jums kraują! Nors DEMONOMANCY susikūrė gana nesenai ir negali pasigirti didele diskografija, tačiau italai jau yra užsitarnavę gerą vardą pogrindyje - vien ką reiškia tai, kad jų leidyba užsiima kultinė black/death metalo leidybinė kompanija "Nuclear War Now!". Grupės pasirodymai yra purvini, aršūs, išjudinantys publiką bei iššaukiantys smurto bangą. DEMONOMANCY - tikras pogrindžio perlas!

Primename, kad festivalis "Armageddon Descends II" vyks kovo mėn. 1-ą dieną, kultūros bare "Kablys". Festivalio veiksmas vyks dvejuose - juodmetalio bei ekstremaliosios elektronikos - frontuose.

Mirties metalo frontas:
GRAVE MIASMA (Didžioji Britanija) - okultinis death metal
INFERNO (Čekija) - ezoterinis black metal
DEMONOMANCY (Italija) - šiurkštus black/death metal
LUCTUS (Kaunas) - black/thrash metal
NYKSTA (Vilnius) - urban black metal

Ekstremaliosios elektronikos frontas:
POGROM (noise/power electronics)
MCKARAS (militaristic noise)
GIRNŲ GIESMĖS (drone)
LYS (drone/ambient)

Platesnė informacija oficialiame bloge:
Data: 2014 m. Kovo mėn. 1 d.
Vieta: Kultūros baras "Kablys”, (Kauno g. 5, Vilnius)
Kaina: 50 litų, bilietai parduodami prie įėjimo
Įvykis Facebook: https://www.facebook.com/events/592437984143026/
Naujienos: https://www.facebook.com/Nekrokatarsis