TV realybės šou
Vartotojo vardas:
prieangis
Žinutės: 1540
Parašė: 2005-08-29 21:17:02
Kaip pastebėjau realybės šou pastaruoju metu labai išpopulerėjo, dėl didelio žiūrovų susidomėjimo tv kanalai užkemša savo programa įvairiais realybės. Realybės šou susilaukia didelio pasisekimo, nes jie yra buitiški. Rodomas paprastas, paprastų žmonių gyvenimas. Konfliktai, simpatijos, seksas. Tai ir traukia žiūrovus. Stebėti žaidžiamą realybę. Taigi kokia būtų jūsų nuomonė apie tokio pobūdžio šou? Geriausiai kada nors matyti realybės šou? Realybės šou tipas, kuriame norėtumėte dalyvauti(robinzonai, žvaigždžių "darymas", ekstremalių pojučių, bei pokyčių šou.)? Anksčiau, nežiūrėjau realybės šou, nes jie buvo paprasčiausiai pigus žmonių apsimetinėjimas. Dabar susidomėjau vienu realybės šou - "Bepročių namai". Apie Vampyrą, šiuolaikinį laukinį, raganą, nudistą, vudu (voodooo) žinę ir dešimt dalyvių, kurie bando laimėti 100 tūkst. dolerių, vykdidami keisčiausias neformalų užduotis. Maudymasis žarnose, kraujo gerimas, stovėjimas ankštame narve ir t.t. Tai ko gero pirmas realybės šou kuris man iš ties patinką. Ji rodo per tv3 šeštadienio naktimis. Dar neblogai būtų pasižiūrėti jankių realybės šou "Surealus gyvenimas", girdėjau, kad visai neblogas. Diskutuojam ?..
Vartotojo vardas:
prieangis
Žinutės: 1540
Parašė: 2005-08-29 22:23:44
Dėl užkibimo teisingai galvojat. Tai pirmas orginalesnio siužeto šou (kurio LT dar neparodijavo) dėl to jis mane ir sudomino.
Vartotojo vardas:
Povke
Žinutės: 2471
Parašė: 2005-08-30 09:15:45
apie visus realybes show turiu labai bloga nuomone. Ne vieno normaliai neziuredavau. Galeciau isskirt nebent Robinzonus. nes tai buvo pirmasis reality show ir siaip gal visai nieko savo saliai atstovaut...
Vartotojo vardas:
Rokas
Žinutės: 1015
Parašė: 2005-09-05 08:23:27
NEzinau, per LNK irgi vakar pradejo rodyti Zvaidzdiu atradimas ar kazkas panasaus, bet ten kai nauji dalyviai dainavo pagal tas fonogramas ir mane tas labiausiai nervino, dar nemoka pagal ta fonograma normaliai ziopsot :unsure: Manau "dangus" bus geresnis projektas, nei lnk, pas lnk visalaik buna gryna komercija
Vartotojo vardas:
Rokas
Žinutės: 1015
Parašė: 2005-09-05 20:31:23
NE :blink: Dangu rodys per Tv3 o ta kita per LNK