2005 Lapkričio 23
Ossastorium
Ossastorium ("Aukojimas") gimė per Vėlinės, kuomet visas pasaulis buvo paskendęs rudens miglose ir sutemose. šis metas simbolizuoja tamsos pergalę prieš šviesą. Tai laikas, nešantis ilgesį, nusivylimą ir liūdesį, tačiau tikriausiai čia ir slypi tikrasis grožis... Rudens melancholija yra jausmas, atitinkantis Ossastorium dvasią.

Grupės istorija prasidėjo pačioje 2001 pradžioje susipažinus dviems  septyniolikmečiams: Justinui Vabuolui ir Sauliui Rimui ("Dellamorte"). Jie degė meile metalinei muzikai ir norėjo sukurti grupę, kurioje galėtų realizuoti kūrybines idėjas. Taip pat abu vienijo pasiryžimas vystyti apmirusį gimtojo Kauno metalinį judėjimą. Justino (bosas) ir Sauliaus (gitara/vokalas) tandemas tapo  Ossastorium branduoliu, apie kurį būrėsi kiti muzikantai. Nuo pat pradžių kurti muziką ir žodžius bei atlikti vokalines partijas ėmėsi Saulius.


 

Kūrybiniai Ossastorium ieškojimai tęsėsi gana ilgai. Nuo pat pradžių grupė nuolat "augo", tobulėjo techniškai bei vis didesnį dėmesį teikė muzikos turiniui. Muzikiniai eksperimentai vedė nuo melodic/goth metalo pradžioje iki gana melodingo death metal (debiutinis minialbumas "Per Aspera...", įrašytas 2003 vasarą) vėliau. Galutinai muzikinė ir literatūrinė koncepcija susiformavo tik 2004 metais, prisijungus būgnininkui-virtuozui Sergejui iš "Nahash". Sergejaus dėka grupės kompozicijos gerokai "pasunkėjo" ir įgavo daugiau brutalumo. šiandien kolektyvo muziką galima apibūdinti kaip technišką ir tamsų death metalą.

 Publikos simpatijas ir išties nemažą fanų būrį visoje Lietuvoje Ossastorium pelnė gana intensyvios koncertinės veiklos dėka. Ypač sėkmingi ir kupini įvykių kolektyvui buvo 2004 metai. Išleistas pirmasis MCD (sulaukęs gerų atsiliepimų ir užsienyje), daug koncertuota Lietuvoje bei sugrotas pirmasis koncertas užsienyje -  didžiausiame Estijos "open-air" sunkiosios muzikos festivalyje "Hard rock laager". Metų pabaigoje "Giljotinos" skaitytojai Ossastorium pripažino geriausia 2004m. death metal grupe, o "Per Aspera..." tapo geriausiu metų albumu.

Nemažu grupės įvertinimu galima laikyti ir tai, kad Ossastorium dalinosi scena su tokiomis įžymiomis grupėmis kaip Vital Remains, Dismember, Swallow The Sun, Neglected Fields, Parricide ir kt.

 2005 metų vasarą buvo įrašytas naujas brandus Ossastorium darbas "Inferi" (dar neišleistas).  šiame darbe yra susipynę brutal ir techno death metal stiliai, suvienyti tamsių melodijų ir jausmingų tekstų. Tikimasi, kad "Inferi" patrauks ir užsienio leidybinių kompanijų bei klausytojų dėmesį.

Oficiali grupės svetainė:  www.ossastorium.tk

{mos_sb_discuss:9}
Komentarai
Vardas:
:)

Kiek bus du kart du plius 2 ?