2007 Sausio 07
Paradox

2003-jų žiema. Dainius ir Augustas koncertuoja viename renginyje su pučiamųjų orkestru. Ten pat groja ir jų pažįstamų grupė (dabar jau iširusi). Kadangi Dainius buvo neseniai pradėjęs groti elektrine gitara, o Augustas orkestre "daužė" būgnus, jie pagalvojo: " O kodėl gi mes negalim ko panašaus padaryt?". Taip jie nusprendė kurti grupę.
Baigę "muzikalkes" ir atradę "teisingą" muziką jie degė noru groti roką , ką jaunimas ROCK‘iškyje tikrai retai klausydavo (nebent pasislėpę giliai po žeme). Prie Augusto ir Dainiaus netrukus prisijungė ir jų draugas Algirdas. Tada prasidėjo ilgi ir varginantys mėnesiai, klausimai : "Kur ?" , "Kas gros ?", "Kas dainuos ?", Ką grosim ?". Susėdę vakarais rinkdavo dainas , kurias galėtų "cover‘iuot". Po ilgų mėnesių jie pasiskolino gitarą, nupirko būgnus. Nors buvo net du pretendentai į bosisto vietą, tačiau rimčiausias pasirodė UmkA. Apie 2004 kovo mėn. "chebra" nutarė susirinkti ir pradėti savo muzikinę karjerą. Tačiau kažkas nusprendė, kad cover‘ių negrosim ir buvo pradėta kurti pirmoji daina.

O tada gal du mėn. to paties "gabalo zubrinimas". Tačiau dėl lėto progreso iš grupės pasitraukė Algirdas ( sakė, kad jam reikia "dirbt" :) ).Grupė jau buvo išmokusi groti tris kūrinius, ir ieškojo tinkamo balso.Taip birželio mėnesį prie grupės prisijungė solistė Laura. Tada ledai pajudėjo...Sukūrusi šešis "gabalus" (tada jie net pavadinimų neturėjo ir buvo vadinami numeriais pvz. Nr.1, Nr. 2) grupė buvo pakviesta į tą patį renginį, iš kurio kilo idėja kurti grupę. Po ilgo kūrybinio darbo pagaliau gimė paprastas pavadinimas "PaRaDoX", su kuriuo jaunuoliai (ir jaunuolė ? ) išlipo ant scenos. Liaudis nenušvilpė ir pirmasis žingsnis buvo sėkmingas - visi buvo patenkinti. Jau po pirmo koncerto atgarsių "PaRaDoX" ėmė ieškoti vyriško balso ir surado Vitalį. Iš pradžių jis grojo akustine gitarėle :). Taip , to truputį koncertuojant, praėjo kone pusė metų, Grupės sudėtis vėl šiek tiek pakito. Laurą pakeitė nauja daininkė Viktorija. Dabar "Paradox" intensyviai kuria dainas ir laukia progos jas pateikti publikai.

Komentarai
Vardas:
:)

Kiek bus du kart du plius 2 ?