2006 Balandžio 12
Nazareth

Nazareth - Rock grupė iš škotijos, įkurta 1967-1969.

Per savo egzistavimo laiką Nazareth labai daug kartų kaitaliojo muzikinį stilių, muzikos pobūdis keitėsi nuo Boogie (Razamanaz, 1973) iki Heavy metal (Hair of the Dog, 1975), nuo progresyvaus Rock eksperimentų iki Pop muzikos. Neretai tiek pat skirdavosi ir skirtingos to paties albumo dainos.

Nazareth rimčiau pradėta vertinti tik savo karjeros antrojoje pusėje, kai Rock muziką kritikai ėmė nagrinėti retrospektyviškai: ši grupė į Hard Rock muziką įnešė daug viduramžiškos bei škotų muzikos elementų, koncertuose pirmoji pradėjo groti kitaip aranžuotą muziką, kurioje dominavo šiurkštus, kriokiantis gitarų skambesys, savo ritmika palaikantis mušamuosius - būtent tokia muzika šiek tiek vėliau pradėta vadinti Heavy metal. Populiarios Nazareth baladės, ypač - viena iš pirmųjų pasaulyje Rock baladžių "Love Hurts" padarė įtaką vėlesniems Pop muzikos atlikėjams. Grupė viena pirmųjų ėmė naudoti įvairių monstrų piešinius savo plokštelių apipavidalinimui.

Vos kelios Nazareth atliktos dainos yra pakliuvusios į Anglijos ar JAV topus, tačiau Nazareth sukurtos dainos dainos, pergrotos populiarių atlikėjų (Aerosmith, Ace of Bace ir daugelio kitų), į topus yra pakliuvę dešimtis, jei ne šimtus kartų.
Komentarai
Svečias - Rimas
Mano vaikystes \\\"super\\\'\\\"grupe.Dievinau ja.Ir dabar su malonumu klausau ju dainu.Buvau pirmajame grupes koncerte Lietuvoje,Kauno sporto Haleje apie 1988-89 metus,o gal veliau,tiksliai nepamenu.Tai buvo kazkas nerealaus.Liks visada atmintyje.
Svečias - Hard rock fanas
Sauni grupe. Klausiausi jos paauglysteje ir dabar pasiklausau. Siaip man labai patinka hard rocko balades.
Vardas:


Kiek bus du kart du plius 2 ?