2007 Sausio 05
Placebo

Placebo

Turinti polinkį į dvilytę aprangą ir makiažą, naujus gitaros ‘riff’us’, grupė Placebo yra dažnai įvardinama kaip švelnesnė/romantiškesnė kultinės grunge grupė - Nirvanos versija. šią įvairiatautę grupę sudaro: Brian Molko, pusiau škotas, pusiau amerikietis, tačiau užaugintas D.Britanijoje (vokalas, gitara), švedas - Stefan Osdald (bosinė gitara) ir amerikietis Steve Hewitt (mušamieji). Iš pradžių Stefan’as ir Brian’as lankė tą pačią mokyklą Liuksemburge, bet jų keliai nesusikirto iki 1994 metų, kai Anglijoje susipažino ir suradę Steve’ą, įkūrė grupę "Ashtrey heart”, kuri vėliau tapo Placebo.

Nuo "Placebo” iki "Meds”.

Grupė 1994 metais pasirašė sutartį su Caroline Records ir pradėjo įrašinėti pirmąjį albumą. Ir jau tų pačių metų liepos 17d. jis buvo išleistas pavadinimu "Placebo”. Albumas greitai tapo dideliu hitu visoje Anglijoje, o dainos "Nancy Boy” ir "Bruise Pristine” ilgai laikėsi visuose topuose. Grupės nariai taip pat sulaukė daug papildomo dėmesio dėl savo lytinių orientacijų (Osdald yra homoseksualus, Hewitt - heteroseksualus, o Molko - biseksualus). 1998 metais grupė ‘išsiskyrė’ su Caroline Records ir pasirašė sutartį su garsiąja - Virgin Records. Nieko nelaukę, tų pačių metų spalio 12d. išleido antrąjį albumą - "Without You I’m Nothing”. šis albumas, kaip ir "Placebo”, buvo labai perkamas ir, kaip vėliau pasirodė, tapo grupės raktu į Ameriką, kur MTV išskyrė vietą specialiai "Pure Morning” klipui. Tais pačiais metais grupė sukūrė klasikinės dainos T-Rex - 20th Placebo2century boy cover’į filmui "Velvet Goldmine”, kuriame trijulė pasirodė ir ją atliko.
Dar nuo 1996 metų grupė palaikė draugiškus ryšius su garsiu Amerikos solo atlikėju - David Bowie.Ir 1997 metais grupė buvo pakviesta į New York’ą, į garsiąją Medison Square Garden areną, kur talkino David’ui per jo jubiliejaus (50 metų) koncertą (daina "Without You I’m Nothing” iš antrojo albumo taip pat buvo įrašyta padedant David’ui).
2000 metais grupė išleido savo trečiąjį albumą - "Black Market Music”. Jame buvo daugiau hip-hop ir disco ritmų, nei ankstesniuose. Albumas  buvo išleistas du kartus. 2000 metų pradžioje - Europoje. šiek tiek vėliau - Amerikoje (į albumą buvo įtraukta David’o Bowie "Without You I’m Nothing” dainos versija ir Depeche Mode dainos "I Feel You” cover’is).
2003 metų kovo 23d. buvo išleistas ketvirtasis studijinis Placebo albumas - "Sleeping With Ghosts”. Jame buvo daugiau eksperimentuojama su kitais muzikos stiliais, nei ankstesniuose. Fanų manymu, šis albumas yra labiausiai "subrendęs” ir nušlifuotas. Tačiau grupė išlaikė ir savo seną stilių. Kaip ir dainoje (pirmajame single) - "The Bitter End”.
2004 metų rudenį Placebo išleido singlų albumą - "Once More with Feeling” (jį sudarė CD ir DVD su gyvais grupės pasirodymais).
šeštasis Placebo albumas - "Meds” internete pasirodė 2006 metų sausio 17 dieną. Nežinoma, kas įsilaužė į Virgin Records ir perkopijavo albumą. Nepaisant to, albumas buvo oficialiai išleistas 2006 metų kovo 3d., dviem mėnesiais anksčiau nei buvo manoma anksčiau. Albumas debiutavo 4 vietoje Australijoje, 7 - Didžiojoje Britanijoje. O vėliau iškopė į pirmąsias vietas Prancūzijoje, Belgijoje, Austrijoje, Graikijoje ir kitose šalyse.

Diskografija

1996 - Placebo
1998 - Without You I'm Nothing
2000 - Black Market Music
2003 - Sleeping With Ghosts
2004 - Once More With Feelings
2006 - Meds

Komentarai
Vardas:
:)

Kiek bus du kart du plius 2 ?