2006 Balandžio 22
Rammstein
1989 m. per Austrijos ir Vengrijos sieną Richard Kruspe (gitaristas) pabėgo iš Rytų Vokietijos. Laikinai apsistojęs Vakarų Berlyne, 1993 m. sūkurė grupę pavadinimu Orgasm Death Gimmicks. Tuo metu jo kūrybai daug įtakos turėjo muzikos kultūra iš už Atlanto, tai yra iš Amerikos.

Po permainų Vokietijoje, kai buvo vėl leista žmonėms laisvai kirsti Rytų ir Vakarų Berlyną skyrusią sieną, jis sugrįžo atgal į savo namus šverine. Ten, kur Till Lindermann dirbo krepšių audėju ir grojo būgnais grupėje First Arsch. Tuo metu Richard'as gyveno su Oliver'iu Riedel'iu (grojo grupėje The Inchtabokatables) ir Christoph Doom Schneider (grupė - Die Firma). Richard'as teigė, kad muzika kurią jisai kūrė iki šiol, nebuvo skirta jam. Jis norėjo kažko panašaus į mašinų-gitarų sunkių skambesių. Taigi trejetukas pradėjo dirbti kartu prie savo naujojo projekto.


 

Greitai Richard'as suprato, kad tuo pačiu metu kurti muziką ir dainų tekstus per sunku. Tad jis pasiūlė Till prisijungti prie jų, nes dažnai dabo metu girdėdavo kaip Till dainuodavo. Kartą buvo anonsuotas konkursas skirtas besikūriančioms grupėms, laimėjusi grupė turės galimybę dirbti įrašų studijoje. Tad Rammstein'ai sugroję savo pirmajį demo laimėjo šį konkursą. Paul Landers pažinojo visus esamus grupės narius ir norėjo sužinoti, ką gi jie bando parodyt pasauliui. Po perklausos jis sutiko prisijungti prie grupės. Tuom kartui išgauti norimą "machine-sound" tereikėjo tik klavišų. Jie bandė prikalbinti prie grupės prisijungti Christian "Flake" Lorenz, kuris prieš tai grojo kartu su Paul grupėje Feeling B., iš pradžių Flake nebuvo itin susidomėjęs šią idėja ir ilgą laiką nenorėjo prisijungt prie grupės. Bet, kaip jau parodė ateitis, vis delto jis sutiko.

Taigi po kiek laiko grupė galutinai susiformavo ir jau 1995 m. pasirodė debiutinis Rammstein'u albumas "Herzeleid". Nuo to laiko, jie pasiekė auksinį ir platininį pardavimus ir tapo lyderiaujančia Vokietijos grupe pagal pardavimus už Vokietijos ribų.

Pavadinimo kilmė

1988 rugpjūčio 28 d. oro uoste, kuris įkurtas Ramstein mieste, vyko parodomieji skrydžiai, kurio metu susidūrė trys Italijos oro pajėgų reaktyviniai lėktuvai. Apie 40 žiūrovų mirė įvykio metu ir keli šimtai buvo sužeisti. Po dviejų mėnesių aukų skaičius išaugo iki 69. Ramsteino miesto pavadinimas mirgėjo visoje spaudoje ir tas pavadinimas istrigo jų galvoje. Jie pakeitė pavadinima Ramstein (su viena M) į Rammstein (dvi M raidės). Tai nėra vokiškas žodis, bet literatūroje galima rasti sąvoka "Ram-stone. Jie pasirinko tokį pavadinima, kaip provokacija ir to žodžio reikšmė tinka jų muzikai. Jų pirmoji daina "Rammstein" buvo apie tą tragedija.

Grupės sudėtis: 

  • Richard Kruspe - gitara
  • Paul Landers - gitara
  • Till Lindemann - vokalas
  • Flake Lorenz - klavišai
  • Oliver Riedel - bosinė gitara
  • Christoph Schneider - būgnai
Komentarai
Svečias - metalikė
mano mylimiausi . ♥♥
Nothing
Dievinu juos<img src="images/smiles/sm_biggrin.gif" alt="" />
DyaWarner
nuostabiausi !! <img src="images/smiles/sm_bigeek.gif" alt="" />
Svečias -
The best!!!
Vardas:


Kiek bus du kart du plius 2 ?